2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006(d) 2006(c) 2006(b) 2006(a) 2005 2004 2003

26 czerwca 2006 r.

W naszym domu po raz drugi urodziły się szczeniaki King Charles Spaniel. Szczęśliwą mamą została JCh British Taste Charly Unlimited, a ojcem pies Interchampion, Multichampion Pur and Simple Verum Gaudium. Poród przebiegał bez żadnych komplikacji i Mandy naturalnie urodziła 2 trikolorowe, śliczne i zdrowe szczenięta: pieska i suczkę.

24 - 25 czerwca 2006 r.

W ten weekend byliśmy z naszymi psami na wystawie w Krakowie i Marjampolu. Na międzynarodowej wystawie w Krakowie wspaniale pokazały się nasze King Charles. Arsene otrzymał, CAC, CACIB, a Felis - CAC, CACIB i została Zwycięzcą Rasy. Następnego dnia w Marjampolu (Litwa) nasz buldożek francuski Leos - został Zwycięzcą Rasy, a Aria - otrzymała CAC Junior. Na wystawie dobrze pokazała się również Elissa (King Charles), która została Best Puppy.

17 czerwca 2006 r.

Nasze Kingi pokazaliśmy na wystawie międzynarodowej w Parnu (Estonia). Hope otrzymała CAC Junior, Arsene - CAC Junior i został Najlepszym Psem w Rasie. Oba psy zostały również Młodzieżowymi Championami Estonii.

15 czerwca 2006 r.

W najnowszym numerze "Poradnika Domowego" ukazał się artykuł Małgorzaty Szamockiej "Psa urok", w którym zamieszczono krótki wywiad z nami i zdjęcia naszych psów.

11 czerwca 2006 r.

Na wystawie europejskiej w Helsinkach nasza śliczna suczka Marjaniemen Queen of Hopes zajęła w stawce 8 suczek II lokatę w klasie młodzieży i otrzymała ocenę doskonałą. Cieszymy się bardzo z jej sukcesu. Po wystawie Hope miała okazję spotkać się również z jej matką Molly i jej miotowym rodzeństwem.

10 czerwca 2006 r.

Brakuje nam słów aby opisać to co się stało i co czujemy. Tego dnia odszedł za "Tęczowy Most" nasz ukochany Pepe. Był cudownym psem, ulubieńcem mojego synka. Miałam wrażenie, że rozumie nas bez słów. Kochał zabawy, pieszczoty, uwielbiał wskakiwać na kolana. Był przede wszystkim naszym wspaniałym przyjacielem i domownikiem. Ale był również zjawiskowym psem wystawowym. Na takie psy jak Pepe czeka się czasami całe życie. Jest nam smutno, że odszedł tak szybko. Ale jestem wdzięczna losowi, że mógł być z nami choć przez chwilę. Pepe - na zawsze zostaniesz w naszych sercach.

 

4 czerwca 2006 r.

Na wystawie w Płocku nasz Leos otrzymał I lokatę, CWC i Zwycięstwo Rasy. W ten sposób ukończył Championat Polski. Wspaniale pokazały się również nasze King Charles. Arsene wystawiany w klasie pośredniej otrzymał CWC i został Zwycięzcą Rasy. Delyth w swojej pierwszej oficjalnej klasie otrzymała Zwycięstwo Młodzieży, a wystawiana po raz pierwszy Elissa została Best Puppy.

27 maja 2006 r.

Ten dzień należał do buldożków. Na wystawie klubowej w Jovariskes (Litwa) nasz Leos otrzymał CAC, a Pepe - CAC Junior i został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Litwy 2006. Buldożki oceniała specjalistka rasy K. Jekelfalussy (hodowla Du Champagne).

Leos został też dziś tatą ślicznej gromadki buldożków. W naszym domu Gabi urodziła dziś 6 pięknych szczeniąt buldoga francuskiego (2 suczki i 4 pieski).

15 maja 2006 r.

W naszym domu po raz pierwszy urodziły się szczeniaki King Charles Spaniel. Szczęśliwą mamą została JCh Felicita z Cerekvicke Strane, a ojcem pies Ch Vidor King de La Bacska. Poród przebiegał bez żadnych komplikacji i Fela naturalnie urodziła 5 ślicznych i zdrowych szczeniąt: 2 pieski - ruby oraz 3 suczki - black and tan

13 maja 2006 r.

Na wystawie w Alytus (Litwa) nasza śliczna suczka Marjanienem Queen of Hopes otrzymała ocenę doskonałą, CAC Junior i została Zwycięzcą Rasy. W ten sposób ukończyła Młodzieżowy Championat Litwy. Pokazaliśmy również Arsene, który wystawiany po raz pierwszy w klasie otwartej otrzymał CAC i został Najlepszym Psem w Rasie. Dobrze pokazał się również nasz buldog francuski Leos, który otrzymał swój kolejny CAC.

6-7 maja 2006 r.

W ten weekend byliśmy na 2 wystawach w Sarajewie (międzynarodowa i krajowa). Nasze psy pokazały się wspaniale i wróciliśmy z 3 dorosłymi Championami Bośni i Hercegowiny: Leos, Felis i Vidor oraz jednym Młodzieżowym Championem Bośni i Hercegowiny - Pepe. Pepe kontynuując swoją dobrą passę w dwa kolejne dni został również Zwycięzcą Rasy.

1 maja 2006 r.

Kolejny sukces naszych psów. Na wystawie w Dobrym Mieście nasz Pepe - został Zwycięzcą Rasy w buldogach francuskich, a Vidor - w rasie King Charles Spaniel. Największą radość przyniósł nam jednak sukces pierwszej wystawianej suczki z naszej hodowli - Arii Rubinowy Skarb. Aria została najpierw Best Puppy, a później w konkurencjach finałowych Najpiękniejszym Szczenięciem Wystawy (BEST IN SHOW PUPPY I).

30 kwietnia 2006 r.

Wystawa międzynarodowa w Opolu zakończyła się olbrzymi sukcesem. Na 7 wystawianych psów w dwóch rasach otrzymaliśmy 7 pierwszy lokat, 4 CWC, 3 Zw. Mł. i 2 Zwycięstwa Rasy. Psy wystawiane przez nas ukończyły 3 Młodzieżowe Championaty i 1 Interchampionat. Największy sukces odniósł nasz Pepe, który najpierw otrzymał Zwycięstwo Młodzieży, a później w stawce 52 zgłoszonych buldożków został Zwycięzcą Rasy. W ten piękny sposób Pepe ukończył Młodzieżowy Championat Polski. Dobrze pokazał się również Leos otrzymując CWC w klasie otwartej.

Sukcesy odniosły również wystawiane przez nas King Charles. Zwycięzcą Rasy został Arsene, który otrzymał również Zw. Młodzieży i ukończył Mł. Championat Polski. Vidor otrzymał CWC i res. CACIB. Świetnie spisały się również nasze suczki. Felis otrzymała - CWC, CACIB, a nasza śliczna Hope - Zw. Młodzieży i ukończyła również Młodzieżowy Championat Polski. Na wystawie pokazaliśmy również Pur and Simple Verum Gaudium, pięknego psa mieszkającego obecnie w naszej hodowli, ale będącej własnością estońskiej hodowli Ribessita. Pur otrzymał CWC i CACIB i ukończył Interchampionat. Dziękujemy Ricie za zaufanie i udostępnienie nam do krycia naszej suczki Mandy tak pięknego psa.

29 kwietnia 2006 r.

Nasze psy pokazaliśmy w Opolu na Klubowej Wystawie Psów do Towarzystwa. Nasz buldog francuski Pepe został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Polski. W poprzednim roku ten zaszczytny tytułu otrzymał również nasz buldożek - Leos. Cieszymy się, że Pepe poszedł w jego ślady. Wspaniale pokazały się również nasze King Charles: Arsene został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Polski a Vidor otrzymał CWC, Zwycięstwo Rasy i został Zwycięzcą Klubu Polski.

 

22 kwietnia 2006 r.

Na wystawie w Grudziądzu nasz buldog francuski Pepe został Zwycięzcą Rasy, a Aria Rubinowy Skarb - Best Puppy. Pokazaliśmy również nasze King Charles: Arsene - Zw. Młodzieży i Hope - Zw. Młodzieży.

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006(d) 2006(c) 2006(b) 2006(a) 2005 2004 2003