2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005(b) 2005(a) 2004 2003

11 grudnia 2005 r.

Nasze psy pięknie pokazały się na naszej ostatniej wystawie w tym roku. W Kassel (Niemcy) Leos otrzymał CAC, CACIB i został Zwycięzcą Hesji 2005. Leos otrzymał również specjalną nagrodę ufundowaną ku pamięci psa Cinderella v.Stella Plage - pierwszego płowego buldoga francuskiego w Europie. Wspaniale pokazał się również Vidor, który występując w klasie młodzieży otrzymał CAC Junior i Zwycięstwo Rasy. Wracając do Polski odwiedziliśmy hodowle King Charles w Czechach i wróciliśmy z piękną suczką - Elissa z Valldemose.

   

12 listopada 2005 r.

Pierwsza nasza wystawa w Niemczech zakończyła się dużym sukcesem. Nasz buldog francuski pokonując konkurencję otrzymał CAC, CACIB i został Zwycięzcą Badenii-Wirtenbergii 2005. Buldożki oceniała sędzia B. Pallasky (D) będąca specjalista rasy i prezydentem Klubu Buldoga Francuskiego w Niemczech. Rewelacyjnie pokazał się również nasz King Charles Vidor, który otrzymał CAC Junior, Zwycięstwo Rasy i został Młodzieżowym Zwycięzcą Badenii-Wirtenbergii 2005.

6 listopada 2005 r.

Kolejny sukces naszych psów. Na wystawie w Poznaniu Fela otrzymała CAC Junior i została Młodzieżowym Zwycięzcą Polski. CAC Junior otrzymał również Vidor, który w ten sposób ukończył Młodzieżowy Championat Polski. Vidor został również Młodzieżowym Zwycięzcą Polski i po raz kolejny Zwycięzcą Rasy. Nasz buldog francuski Leos również otrzymał I lokatę i CAC.

29-30 października 2005 r.

Nasze psy pokazaliśmy z sukcesami na podwójnej wystawie międzynarodowej w Tata (Węgry). Nasz buldog francuski - Leos pierwszego dnia otrzymał CAC i res. CACIB, drugiego dnia - CAC. Wspaniale poszło też dla naszego kinga  Vidora, który wrócił z Węgier z 2 x CAC Junior i 1 x Zwycięstwo Rasy (BOB).

22 października 2005 r.

W Jasenicach odbyła się Klubowa Wystawa Cavalierów i King Charles Spanieli. Zgłoszonych było 36 Kingów i 240 Cavalierów. Kingi sędziowała specjalista rasy p. Lorraine Gillhespy  z Wielkiej Brytanii. Nasze King Charles spisały się doskonale. W klasie młodzieży w psach Vidor zajął I lokatę, a Arsen - III lokatę. Rewelacyjnie spisały się nasze suczki, które kolejny raz na klubowej wystawie King Charles w swojej klasie zdobyły z ocenami doskonałymi dwie pierwsze lokaty: Felis - I lokata, Zwycięstwo Młodzieży, Fela - II lokata. Bardzo podobała się również Hope, która w klasie baby zajęła I lokatę. Wszystkie nasze King Charles dostały również piękne opisy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak znana hodowczyni i specjalistka rasy wysoko oceniła nasze King Charles.

9 października 2005 r.

Wróciliśmy z bardzo dalekiego wyjazdu  z dużymi sukcesami naszych psów . Na wystawie międzynarodowej w Osijek (Chorwacja) Leos otrzymał CAC Junior i został Zwycięzcą Rasy. Świetnie spisały się również nasze King Charles Spaniele. Fela otrzymała CAC Junior, a  Vidor - CAC Junior i Zwycięstwo Rasy 

10-11 września 2005 r.

Na wystawie w Estonii i na Łotwie wspaniale zaprezentowały się nasze King Charles. W Keila (Estonia) Fela otrzymała JCAC i w ten sposób ukończyła Młodzieżowy Championat Estonii i Baltic Junior Champion. Jej siostra Felis otrzymała natomiast JCAC na wystawie w Ventspils (Łotwa). Wspaniale spisał się również Vidor, który na obu wystawach otrzymał JCAC i Zwycięstwo Rasy.

4 września 2005 r.

Urodziły się pierwsze w naszym domu szczenięta buldoga francuskiego. Więcej informacji znajdziesz klikając tutaj.

3-4 września 2005 r.

3.09.2005 na klubowej wystawie Słowackiego Cavaliera i King Charles Spaniela Fela zajęła 1 miejsce w klasie młodzieży pokonując 5 konkurentek i zdobyła JCAC. Vidor zdobył JCAC, a także puchar dla najlepszego z młodzieży wygrywając porównanie z Felą. W następnym dniu powtórzył sukces zdobywając JCAC na międzynarodowej wystawie w Mlada Boleslav(Czechy). Także Leos otrzymał JCAC.

27-28 sierpnia 2005 r.

W klasę młodzieży wszedł nasz king - Vidor. Na wystawie w Wilnie otrzymał CAC Junior,  BOB , w Białymstoku - Zw. Mł. W Wilnie Vidor był także wystawiany w Junior Handling. Handlerka zajęła z nim IV miejsce. W Białymstoku naszym pozostałym pieskom poszło rewelacyjnie Fellis - Zw. Mł., BOB i ukończony Mł. Championat Polski, Leos - Zw. Mł., BOB i BOG III

      

13 - 14 sierpnia 2005 r.

Kolejny sukces naszych psów. Na wystawie międzynarodowej w Rydze (Łotwa) Leos otrzymał CAC Junior i pomimo młodego wieku został Najlepszym Psem w Rasie. Świetnie spisały się również nasze King Charles. W Rydze Fela otrzymała CAC Junior, NSwR i Zwycięstwo Rasy, a dzień wcześniej jej siostra Fellis na wystawie w Estonii również dostała CAC Junior, NSwR i Zwycięstwo Rasy

6-7 sierpnia 2005 r.

Na wystawie w Trokach (Litwa) nasze psy odniosły kolejne sukcesy. Pierwszego dnia na wystawie klubowej buldogów francuskich i mopsów Leos został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Litwy 2005 r. Swój sukces ponowił następnego dnia i został Junior Baltic Winner 2005.  Tytułu ten wywalczyła też nasza suczka King Charles - Fela. Uzyskując kolejny CAC Junior została nie tylko Junior Baltic Winner 2005, ale ukończyła również Młodzieżowy Championat Litwy.

1 sierpnia  2005

Do naszej hodowli przybyła z Finlandii z hodowli Marjanienem śliczna suczka King Charles Spaniel - Queen of Hopes (Hope) Jej ojcem jest zjawiskowy pies Marsward My Mate Marchog (m.in. Champion Wielkiej Brytanii, Zwycięzcą Rasy na wystawie europejskiej w Tulln). A matką jest Marsward Little Miss Molly (m.in. Zwycięzca Rasy na wystawie europejskiej w 2004 r. i Młodzieżowy Zwycięzca Świata). Cieszymy się, że p. Marja Kurittu oddała w nasze ręce tak wspaniałą suczkę.

30 lipca 2005 r.

Kolejny duży sukces Leosa. Na wystawie w Viljandi (Estonia) otrzymał CAC Junior, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy, a w konkurencjach finałowych ... BOG III. Dobrze spisała się również Fellis, która otrzymując Zwycięstwo Młodzieży została Młodzieżowym Championem Estonii.

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005(b) 2005(a) 2004 2003