2013 2012 2011a 2011b 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003

 

12 grudnia 2011 r.

Nowe zdjęcia szczeniaczka z miotu X

XERKSES Rubinowy Skarb

11 grudnia 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Sztokholmie w Szwecji

INT CH, EUW 10 Ivory Rubinowy Skarb - CAC, ukończony Championat Szwecji

Ogromną radość sprawił nam kolejny piękny występ Ivorego Rubinowy Skarb. Ivory na wystawie w Sztokholmie otrzymał CAC i został Championem Szwecji. To już 8 dorosły championat tego młodego, zaledwie 4-letniego psa. Tatjana gratulujemy sukcesu i dziękujemy za opiekę nas naszym Ivorym oraz pokazywanie go na wystawach!

 

5 grudnia 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Wels (Austria)

INT CH Vidor King de la Bacska (Zwycięzca Rasy) z synkiem Zorro Rubinowy Skarb

Na wystawie międzynarodowej w Austrii nasz Vidor otrzymał CAC, CACIB i Zwycięstwo Rasy. W ten piękny sposób Vidor ukończył również Championat Austrii. Svetlana bardzo dziękujemy za pokazywanie naszego Vidora i gratulujemy sukcesów! Dziękujemy również za zdjęcie Vidora z jego synkiem Zorro Rubinowy Skarb (Zorro mieszka z nowymi właścicielami w Słowenii).

19 listopada 2011 r.

 

Wystawa międzynarodowa w Kielcach (Polska) - sędzia: Elżbieta Chawlibóg (Polska)

CH Illusion Rubinowy Skarb - CWC, CACIB, Zwycięstwo Rasy

Na wystawie międzynarodowej w Kielcach przepięknie pokazał się pies urodzony w naszej hodowli Illusion Rubinowy Skarb. Illusion otrzymał CAC, CACIB i został Zwycięzcą Rasy. Renata gratulujemy kolejnego sukcesu Illusiona!!!

 

13 listopada 2011 r.

W Charvatce w Czechach odbyła się klubowa wystawa King Charles Spanieli. Oceny dokonywał specjalista rasy - Herbert Hess. W klasie "cestnej" (jest to specjalna honorowa klasa dla utytułowanych psów) przepięknie pokazał się nasz Vidor, otrzymując mnóstwo braw, pochwał i nagród. Svetlana bardzo dziękujemy za pokazanie naszego Vidora i wspaniałą opiekę nad nim.

 

INT CH Vidor King de la Bacska

 

5 listopada 2011 r.

 Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia Kingów z naszej hodowli. Wszystkim ich właścicielom bardzo dziękujemy za pamięć o nas.

CH LUL Rubinowy Skarb

 

CH LILY Rubinowy Skarb

VILLY Rubinowy Skarb

w nowym domu w Sankt Petersburgu (Rosja)

ZORRO Rubinowy Skarb

w nowym domu w Słowenii

 

29 października 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Rydze

CH Harry Potter Rubinowy Skarb - res. CACIB

Tatjana bardzo dziękujemy za pokazywanie na wystawach naszego Harrego i opiekę nad nim!

25 października 2011 r.

Nowy miot King Charles w naszej hodowli. Więcej szczegółów w dziale Szczenięta.

23 października 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Poznaniu (Polska) - sędzia: Edwin Deutcher (Austria)

Quency Rubinowy Skarb (BOB) i Marjanienem Queen of Hopes (BOS) z sędzią

    W Poznaniu odbyła się najważniejsza i największa wystawa w Polsce, na której przyznawany jest prestiżowy tytuł Zwycięzcy Polski. Nasze Kingi pokazały się znakomicie wracając ze wszystkimi czterema tytułami (dwa dorosłe i dwa młodzieżowe Zw. Polski). Ten dzień należał do naszego młodziutkiego psa Quency Rubinowy Skarb. Quency otrzymał CAC, CACIB, Zwycięstwo Polski 2011 i Zwycięstwo Rasy. W ten piękny sposób ukończył on również Championat Polski. Quency pomimo bardzo młodego wieku (niedawno ukończył 2 lata) już po raz drugi na tej prestiżowej wystawie został Zwycięzcą Rasy (Mł. Zw. Polski 2010 i Zw. Polski 2011). Nasze Kingi już po raz szósty na wystawie w Poznaniu o Zwycięstwo Polski wywalczyły tytuł Zw. Rasy (2005, 2007-2011). W suczkach Zwycięstwo Polski otrzymała Marjanienem Queen of Hopes, która sięgnęła po ten tytuł po raz drugi (Zw. Polski 2010 i 2011). Pięknie pokazały się również nasze juniory: Rose Rubinowy Skarb - Zw. Młodzieży, Mł. Zw. Polski 2011, Best Junior; Fantastic de la Bacska - Zw. Młodzieży, Mł. Zw. Polski 2011. Na wystawie pokazaliśmy również Bursztyna Rubinowy Skarb (jest on ojcem tegorocznego Zw. Rasy - Quenciego Rubinowy Skarb). Bursztyn otrzymał CAC i res. CACIB. Sukces naszych psów bardzo nas cieszy, a szczególnie fakt, iż Quency poszedł w ślady swojego ojca (Bursztyn Rubinowy Skarb był dwukrotnie w latach 2007, 2009 Zw. Rasy na wystawie o Zw. Polski) oraz dziadka (Vidor King de la Bacska  był również dwukrotnie w latach 2005, 2008 Zw. Rasy na wystawie o Zw. Polski). Teraz Quency Rubinowy Skarb również po raz drugi został Zw. Rasy na tej poznańskiej wystawie (Zw. Rasy na na wystawie o Zw. Polski 2010 i 2011).

20 października 2011 r.

    Otrzymaliśmy kolejne nowe zdjęcia Kingów urodzonych w naszej hodowli. Wszystkim ich właścicielom bardzo dziękujemy za pamięć o nas.

Illusion Rubinowy Skarb (czarny podpalany) i Nikitka Karaj (tricolor)

 

Selenka Rubinowy Skarb

 

Lily Rubinowy Skarb

2 października 2011 r.

Wystawa klubowa w Bratysławie (Słowacja) - sędzia: Erna Britt Nordin (Szwecja)

Marjanienem Queen of Hopes - CAC SK, Zwycięzca Specjalnej Wystawy Klubu Cavaliera i Kinga 2011

 

Zeus Rubinowy Skarb - Best Baby

Złota Rubinowy Skarb - Best Baby Female

 

Z naszymi psami wybraliśmy się do Bratysławy na specjalną wystawę Słowackiego Klubu Cavaliera i Kinga. Oceny rasy dokonywała specjalistka i hodowczyni rasy - Erna Britt Nordin ze Szwecji. Nasze Kingi pokazały się znakomicie. Największy sukces odniosła tego dnia Marjanienem Queen of Hopes. Hope otrzymała CAC SK, została Najlepszą Suką w Rasie i Zwycięzcą Specjalnej Wystawy Słowackiego Klubu Cavaliera i Kinga 2011. Jej sukces cieszy nas tym bardziej, iż Hope zaledwie 3,5 miesiąca temu urodziła szczeniaczki i jej sierść jeszcze nie zdążyła w pełni powrócić do pełnej formy.

Na wystawie zadebiutowały również 3,5 miesięczne dzieci Hope - Zeus i Złota Rubinowy Skarb. Ponieważ oba maluchy zachwyciły nas swoją urodą i zostawiliśmy je w swojej hodowli bardzo zależało nam na opinii niezależnego eksperta rasy. Sędzia sprawiła nam ogromną radość potwierdzając słuszność naszego wyboru i urodę maluszków. A oto ich opisy:

Zeus Rubinowy Skarb

" Such a beauty, well domed head, nice dark eyes, very good turn up, solid body and good bones (...), very promissing about type, shiny coat, good markings"

Złota Rubinowy Skarb

"Pretty little one, with sweetest head and expression, very nice pigment, solid body, strong bones, nice mover, good colour"

Równie piękne opisy otrzymała również Hope i pozostałe wystawiane przez nas Kingi. Na wystawie pięknie zaprezentowały się również Brylant Rubinowy Skarb - CAC SK, Paddy od Dvou Orechu - CAC SK i Bursztyn Rubinowy Skarb - res. CAC SK.

11 września 2011 r.

Napłynęły do nas kolejne miłe wieści z Estonii i Łotwy. 10 września 2011 r. na wystawie w Tallinie (Estonia) nasz Ivory Rubinowy Skarb został Zwycięzcą Rasy, a dzień później na wystawie w Rydze (Łotwa) - Harry Potter otrzymał CAC LT i również został Zwycięzcą Rasy. Jeden weekend, dwa psy z naszej hodowli, dwa kraje i dwa Zwycięstwa Rasy. Tatjana bardzo dziękujemy za cudowną opiekę nad Harrym i Ivorym oraz pokazywanie obu psów na wystawach!!! Jesteśmy bardzo szczęśliwi z ich kolejnych sukcesów!!!

 

Harry Potter Rubinowy Skarb - CAC LV, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB)

 

Otrzymaliśmy z nowego domu ze Słowenii nowe zdjęcia Zorro Rubinowy Skarb.

 

Zorro Rubinowy Skarb w nowym domu w Słowenii

10 września 2011 r.

Wystawa krajowa w Warszawie (Polska) - sędzia: M. Kozber (Polska)

Na wystawie w Warszawie pięknie zaprezentowała się buldożka francuska Peti Llevr Nimfa. Nimfa otrzymała ocenę doskonałą, I lokatę, CWC i została Najlepszą Suką w Rasie (Zwycięzca). Dziękujemy Ewie Kutner, za wspaniałą opiekę nad Nimfą i jej pokazywanie na wystawach.

 

W Warszawie pięknie pokazała się również młodziutka suczka King Charles Spaniel - Wicky Rubinowy Skarb. Wicky otrzymała ocenę wybitnie obiecującą i została Best Puppy. Gratulujemy jej właścicielce!!!

 

Miłe wystawowe wieści napłynęły do nas również z Estonii. Na wystawie w Luunja (Estonia) 28 sierpnia 2011 r. - Harry Potter otrzymał CAC EST, został Najlepszym Psem w Rasie i Zwycięzcą Rasy. W ten sposób Harry ukończył również Championat Estonii. Tatjana bardzo dziękujemy za pokazywanie naszego Harrego!!!

 

Otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia Ivorego Rubinowy Skarb z jego córką Quenny (hodowla Marjanienem - Finlandia). Tatjana i Marja dziękujemy za piękne zdjęcia.

Ivory Rubinowy Skarb z córką Quenny

 

Otrzymaliśmy również piękne zdjęcia Merlina Rubinowy Skarb. Renata dziękujemy za pamięć o nas!

Merlin Rubinowy Skarb

 

27 sierpnia 2011 r.

Nowy miot King Charles w naszej hodowli. Więcej szczegółów w dziale Szczenięta.

 

Zeus, Zorro i Złota Rubinowy Skarb

 

2013 2012 2011a 2011b 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003