2013 2012 2011a 2011b 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003

 

 

 

8 grudnia 2012 r.

Wystawa krajowa w Nowym Dworze Mazowieckim (PL) - sędzia: Krystyna Szulc (Polska)

 

Nasze Kingi pokazaliśmy na wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim. Xena Rubinowy Skarb została Zwycięzcą Młodzieży i Best Junior, a Bursztyn Rubinowy Skarb otrzymał zajął I lokatę i otrzymał CWC.

 

 

11 listopada 2012 r.

Wystawa klubowa w Czechach - sędzia: Marja Kurittu (Finlandia)

 

Jewel Rubinowy Skarb - V1, CAC CZ, Club Winner, BOB, BEST IN SHOW

 

 

opis Jewela:

"Doskonały typ, doskonała wielkość i proporcje ciała, piękna głowa i wyraz, doskonale otwarte nozdrza, dobre kątowanie, doskonała klatka piersiowa i ciało, doskonały ruch, wesoły temperament, pies pełen jakości ("kvality")"

 

 

A oto pozostałe wyniki naszych Kingów:

Zeus Rubinowy Skarb - V1, JCAC CZ, klasa młodzieży

Xena Rubinowy Skarb - V1, JCAC CZ, klasa młodzieży

Quency Rubinowy Skarb - V1, CAC CZ, klasa otwarta

 

 

Złota Rubinowy Skarb - V1, CAC CZ klasa pośrednia

 

Cwmhaf Black Bottom - V1, CAC CZ klasa otwarta

 

Bella Rubinowy Skarb - V1, CAC CZ, klasa championów

 

 

 

 

15 listopada 2012 r.

Zdjęcie naszego Jewel zostało za naszą zgodą zaprezentowane na Discover Dogs London 2012

 

 

21 październik 2012 r.

Wystawa międzynarodowa w Poznaniu (Polska) - sędzia: Elżbieta Junikiewicz (Polska)

 

Quency Rubinowy Skarb (BOB) i Xena Rubinowy Skarb (Best Junior) z sędzią

 

 

Quency Rubinowy Skarb - V1, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski 2012, BOB klasa otwarta

Złota Rubinowy Skarb - V1, CWC, CACIB, Zwycięzca Polski 2012 klasa pośrednia

Xena Rubinowy Skarb - V1, Zw. Mł., Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2012, Best Junior klasa młodzieży

Zeus Rubinowy Skarb - V1, Zw. Mł., Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2012 klasa młodzieży

Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CWC, res. CACIB klasa championów

Bella Rubinowy Skarb - V1, CWC klasa championów

 

18 październik 2012 r.

Harry Potter Rubinowy Skarb i jego piękna córka

Tatjana, bardzo dziękuję za zdjęcie.

 

16 październik 2012 r.

Wspaniały dzień dla naszej hodowli. Po prawie dwóch latach pobytu w W. Brytanii wrócił do nas nasz cudowny Jewel Rubinowy Skarb ze swoją piękną córeczką Ffion (Cwmhaf Black Bottom). Jewel jest dla nas psem wyjątkowym, takim małym spełnieniem marzeń hodowcy o psie, który ma urodę, cudowny charakter i to nieuchwytne "coś" co chwyta za serce. Swoją urodą i charakterem Jewel podbił serca wielu osób od lat związanych z rasą King Charles. Wielką dumą napawały nas słowa płynące od znanych hodowców z W.Brytanii, iż jest to jeden z najpiękniejszym przedstawicieli tej rasy, a jego głowa to prawdziwa kwintesencja tej rasy. Niestety nasze plany wystawowe pokrzyżowała jego niefortunna kontuzja. Na wypożyczenie tak wyjątkowego psa do W. Brytanii zdecydowaliśmy się tylko z jednego powodu - mieliśmy w głowie plan hodowlany, ale nie mieliśmy odpowiedniej niespokrewnionej z nim suczki. Warunek był więc tylko jeden - Jewel wyjeżdża za granicę, ale do nas musi wrócić z pięknym szczenięciem po nim. Dziś to marzenie się spełniło i do naszego domu wrócił Jewel wraz ze swoją piękną córeczką Cwmhaf Black Bottom (w domu Ffion). Ffion w marcu tego roku w wieku 12 miesięcy na największej i najbardziej prestiżowej brytyjskiej wystawie została Best Puppy. A oto jej opis z tej wystawy dokonany przez sędziego będącego jednocześnie jednym z najbardziej znanych hodowców tej rasy - Ron Ston (hodowlna Marchog):

"Cwmhaf Black Bottom - Attractive 12 month old Black and Tan. Nice overall size, good make and shape. Good head for age with nice dome strong tan markings. Large dark eyes sweet feminine expression. Still to finish filling under the eyes but that will come. Neat mouth line good turn up. Compact body with good spring of rib, short back and sufficient bone and substance. Plenty of coat and fringes to complete the picture. Moved out well and with confidence for one so young in a big ring. Pleased to award her Best Puppy In Breed".

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w naszym domu zamieszkała tak cudowna przedstawicielka tej rasy. Dla nas Ffion, to taki mały Jewelek ;-)

 

INT CH Jewel Rubinowy Skarb córka Jewela - Cwmhaf Black Bottom (Ffion)

 

14 październik 2012 r.

Wystawa krajowa w Nowym Dworze Mazowieckim - sędzia: Jakub Kruczek (PL)

 

INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb - CWC, Zwycięzca, Zwycięstwo Rasy

Nasze psy zaprezentowaliśmy na wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim. Zwycięzcą Rasy został nasz 6-letni INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb, a Najpiękniejszą Suką w Rasie - nasza młoda, 18 miesięczna suczka - Złota Rubinowy Skarb. Jej brat - Zeus pięknie pokazał się w klasie pośredniej i otrzymał ocenę doskonałą oraz CWC. Na swojej pierwszej wystawie zadebiutowała również nasza Xena Rubiowy Skarb. Xena otrzymała Zwycięstwo Młodzieży i została Najlepszym Juniorem.

30 sierpnia 2012 r.

King Charles Spaniel są naszą ukochaną rasą. Zauroczyły nas swoim wyglądem i charakterem. Każdego dnia po raz kolejny przekonujemy się jak cudowna jest to rasa. Na zdjęciu nasz 7-miesięczny synek Mikołaj i 6-letnia Bella Rubinowy Skarb cierpliwie znosząca jego zainteresowanie.

 

Nasz 7-miesięczny synek Mikołaj z Bellą Rubinowy Skarb

 

 

 

25 sierpnia 2012 r.

Wystawa międzynarodowa w Białystok - sędzia: Janusz Opara (PL)

Nasze Kingi, jak co roku, zaprezentowaliśmy na wystawie w Białymstoku - naszym rodzinnym mieście. Oceny rasy dokonywał ceniony sędzia p. Janusz Opara. Zwycięzcą Rasy został pies importowany przez nas z Francji - Fantastic de la Backa. Otrzymał on również CWC i CACIB. Najpiękniejszą suką została tego dnia INT CH Bella Rubinowy Skarb - CWC, CACIB. W klasie młodzieży pięknie pokazały się Złota Rubinowy Skarb i Zeus Rubinowy Skarb. Oba otrzymały oceny doskonałe i Zw. Młodzieży, a Zeus został również Najlepszym Juniorem. Zeus i Złota ukończyły również Młodzieżowe Championaty Polski. Pokazaliśmy także Rose Rubinowy Skarb - CWC, res. CACIB i Bursztyna Rubinowy Skarb - CWC, res. CACIB.

 

Fantastic de la Bacska - CWC, CACIB, Zwycięstwo Rasy

19 sierpnia 2012 r.

Kolejny piękny występ Illusiona Rubinowy Skarb. Na wystawie w Nowym Sączu otrzymał on ocenę dokonałą, I lokatę i CWC. Renatko, gratulujemy sukcesu!

 

INT CH Illusion Rubinowy Skarb - CWC

8 lipca 2012 r.

Wystawa międzynarodowa w Warszawie - sędzia: Jarosław Matysa (Słowacja)

Kolejny piękny występ naszych psów i psów urodzonych w naszej hodowli. Na wystawie międzynarodowej w Warszawie pięknie zaprezentował się LUL Rubinowy Skarb, który otrzymał CWC, CACIB i został Zwycięzcą Rasy. Serdecznie gratulujemy jego właścicielce. Pięknie zaprezentowały się również nasze psy. Bella Rubinowy Skarb otrzymała CWC, CACIB i została Najpiękniejszą Suką, a Złota Rubinowy Skarb - Najpiękniejszym Juniorem. Pięknie pokazały się również nasze pozostałe nasze Kingi:

- Zeus Rubinowy Skarb - Zw. Młodzieży,

- Bursztyn Rubinowy Skarb - CWC, res. CACIB.

Zeus Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży

 

1 lipca 2012 r.

Wystawa krajowa w Olsztynie - sędzia: Zofia Konderla (PL)

Nasze Kingi pokazaliśmy na wystawie w Olsztynie. Ten dzień należał do naszej 7-letniej suczki INT CH EUW 08, 10 Marjanienem Queen of Hopes, która otrzymała CWC, została Najlepszą Suką w Rasie i Zwycięzcą Rasy. Najlepszym Psem został nasz Fantastic de la Bacska, a Najpiękniejszym Juniorem - Złota Rubinowy Skarb. A oto pozostałe wyniki naszych Kingów:

- Zeus Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży,

- Rose Rubinowy Skarb - CWC,

- Cwmitrion She Is Too Darn Hot - CWC, ukończony Championat Polski.

 

Złota Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior

30 czerwca 2012 r.

Miłe wiadomości napływają do nas z różnych stron świata. Liczne komplementy otrzymujemy nie tylko za urodę naszych psów, ale sukcesy wystawowe odnoszą również dzieci naszych psów urodzone w zagranicznych hodowlach. Olbrzymim wyróżnieniem jest dla nas fakt, iż kryciem i szczeniętami po naszych psach-reproduktorach zainteresowani są cenieni i wieloletni hodowcy tej rasy z rożnych krajów. Do USA do hodowli prowadzonej przez znaną amerykańską hodowczynię przyjechały niedawno szczenięta naszego INT CH EUW 2010 Ivorego Rubinowy Skarb urodzone w Finlandii i już pięknie zadebiutowały na wystawach. W Wielkiej Brytanii pierwsze sukcesy odnoszą natomiast szczenięta naszego INT CH Jewela Rubinowy Skarb. Pięknie zadebiutowały na wystawach (otrzymując m.in. I lokaty i kwalifikacje na Cruft) szczenięta Jewela urodzone w brytyjskiej hodowli Cwmhaf (hodowczyni Rita Lloyd) i Downsbank (hodowczyni Ruth Mochrie).

Szczenięta naszego Ivorego mieszkające w USA w hodowli June Peterson

17 czerwca 2012 r.

Kolejne miłe wiadomości od właścicielki Zorro Rubinowy Skarb. Na wystawie w Klagenfurcie w Austrii Zorro otrzymał ocenę doskonałą, I lokatę, Zwycięstwo Młodzieży i Zwycięstwo Rasy. Gratulujemy sukcesu!!!

Zorro Rubinowy Skarb (czarny podpalany) - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, Zwycięstwo Rasy

13 maja 2012 r.

Następny piękny występ Zorro Rubinowy Skarb. Na wystawie w Kroska Zorro otrzymał ocenę doskonałą, I lokatę, Zwycięstwo Młodzieży i Zwycięstwo Rasy. Oceny rasy dokonywała Olga Šinko Kupriyanov (Słowenia). Mojca, gratulujemy sukcesu!!!

Zorro Rubinowy Skarb (czarny podpalany) - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, Zwycięstwo Rasy

1 maja 2012 r.

Wystawa krajowa w Dobrym Mieście - sędzia: Joanna Szczepańska - Korpetta (PL)

Nasze Kingi pięknie pokazały się na wystawie krajowej w Dobrym Mieście. Zwycięzcą Rasy został nasza INT CH Bella Rubinowy Skarb, a Najlepszym Psem w Rasie nasz Ali od Citynku. Ali ukończył również Championat Polski Ładnie zaprezentowały się też Rose Rubinowy Skarb i Marjanienem Queen of Hopes. Obie otrzymały oceny doskonałe, I lokaty i CWC.

 

INT CH Bella Rubinowy Skarb - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy

28-29 kwietnia 2012 r.

W Zadarze w Chorwacji odbyły się dwie wystawy międzynarodowe. Na obu przepięknie pokazał się Zorro Rubinowy Skarb. W oba dni Zorro otrzymał oceny doskonałe, I lokatę, Zwycięstwo Młodzieży i Zwycięstwo Rasy. W ten piękny sposób Zorro ukończył Młodzieżowy Championat Chorwacji. Mojca, gratulujemy sukcesu!!!

 

Zorro Rubinowy Skarb - 2 x Zwycięstwo Młodzieży, 2 x Best Junior, 2 x Zwycięstwo Rasy, ukończony Młodzieżowy Championat Chorwacji

 

27 kwietnia 2012 r.

Olbrzymią radość sprawiają nam zdjęcia przysyłane przez właścicieli Kingów z naszej hodowli. A oto kilka otrzymanych przez nas zdjęć:

 

Lily Rubinowy Skarb i jej rysunek zrobiony przez córkę właścicielki

 

 

Nemo Rubinowy Skarb

 

 

Wenus Rubinowy Skarb

 

 

Selene Rubinowy Skarb

 

 

Tobby Rubinowy Skarb

 

 

Wicky Rubinowy Skarb

 

Willy Rubinowy Skarb

 

Zorro Rubinowy Skarb

 

Wszystkim właścicielom serdecznie dziękujemy za pamięć o nas!

 

Liczne sukcesy na wystawach odnosi również Othmese Celtic Victory - pies importowany przez nas kilka lat temu z Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszkający w zaprzyjaźnionej rosyjskiej hodowli. Victory jest już m.in. Championem Rosji, Championem RKF i Championem Finlandii. Elena gratulujemy sukcesów!

CH Othemese Celtic Victory z Eleną

9 kwietnia 2012 r.

Wspaniała wiadomość od właścicieli Illusiona Rubinowy Skarb. Na wystawie w Miszkolcu (Węgry) Illusion otrzymał CAC, CACIB oraz Zwycięstwo Rasy i w ten piękny sposób ukończył Interchampionat (Międzynarodowy Champion Piękności). Renatka gratulujemy sukcesów!!! To już ósmy pies z przydomkiem naszej hodowli z tym zaszczytnym tytułem.

 

ILLUSION Rubinowy Skarb - CWC, CACIB, BOB, ukończony Interchampionat

25 marca 2012 r.

Na wystawie w Rijece (Chorwacja) po raz pierwszy w klasie młodzieży wystąpił Zorro Rubinowy Skarb. W wieku zaledwie 9 miesięcy otrzymał JCAC, został Najlepszym Juniorem i Zwycięzcą Rasy. Mojca, gratulujemy sukcesu!!!

 

Zorro Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, Zwycięstwo Rasy (w towarzystwie Cavalierów)

 

20 marca 2012 r.

Na klubowej wystawie Kingów i Cavalierów w Chrvatce (Czechy) pięknie zadebiutował urodzony w naszej hodowli Zorro Rubinowy Skarb. Zorro otrzymał piękny opis, ocenę wybitnie obiecującą, I lokatę i został Best Puppy. Mojca, gratulujemy sukcesu!!!

Zorro Rubinowy Skarb - Best Puppy

 

22 stycznia 2012 r.

Wystawa krajowa w Będzinie - sędzia: Jane Wall (Irlandia)

Suczka z naszej hodowli Lady Luana Rubinowy Skarb pięknie zaprezentowała się na wystawie w Będzinie. U sędziego z Irlandii oceniającego rasę otrzymała CWC, została Najlepszą Suką w Rasie i Zwycięzcą Rasą. Luana ukończyła również Championat Polski. Agatko, gratulujemy sukcesu!!!

Lady Luana Rubinowy Skarb - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, ukończony Championat Polski

10 stycznia 2012 r.

Po raz kolejny w rankingu King Charles Spanieli w Polsce nasza hodowla została uznana za Najlepszą Hodowlę psów tej rasy, a nasz pies INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb został Najlepszym King Charles Spaniel 2011. A oto najważniejsze wyniki naszych psów:

Najlepszy King Charles 2011 INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb

 

Najlepsza Dorosła Suka 2011 - Marjanienem Queen of Hopes

 

Najlepsza Mloda Suka 2011 - Rose Rubinowy Skarb

 

Najlepszy Młody Pies 2011 - Fantastic de la Bacska

Najlepszy Reproduktor 2010- VIDOR King de la Bacska

 

Nasza hodowla została również po raz piąty uznana za Najlepszą Hodowlę King Charles Spanieli w Polsce (2007, 2008, 2009, 2010 i 2011).

Pełne wyniki rankingu King Charles w Polsce są dostępne na stronie u nas na stronie w dziale "O rasach" - Top winning 2011

 

 

2013 2012 2011a 2011b 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003