2013 2012 2011 2010 2009(d) 2009(c) 2009(b) 2009(a) 2008 2007 2006 2005 2004 2003

31 grudnia 2009 r.

W telegraficznym skrócie trochę nowości z ostatnich miesięcy.

QUENCY Rubinowy Skarb w wieku 3,5 miesiąca

 

IVORY Rubinowy Skarb:

- 12 grudnia 2009 r. - Helsinki (Finlandia) - CAC FIN, res. CACIB

- 13 grudnia 2009 r. - Helsinki (Finlandia) - CAC FIN, res. CACIB

 

CH IVORY Rubinowy Skarb

 

NIKA for Artmar Rubinowy Skarb

- 6 grudnia 2009 r. - St. Petersburg (Rosja) - CAC RUS, CACIB, ukończony Champion RKF

- 13 grudnia 2009 r. - Moskwa (Rosja) - CAC RUS, Zwycięstwo Rasy (BOB)

- 20 grudnia 2009 r. - Moskwa (Rosja) - CAC RUS, Zwycięstwo Rasy (BOB), ukończony Championat Rosji

- 27 grudnia 2009 r. - Moskwa (Rosja) - CAC RUS, Zwycięstwo Rasy (BOB)

 

CH NIKA for Artmar Rubinowy Skarb

 

NIMFA Rubinowy Skarb

- 18 listopada 2009 r. - Mińsk (Białoruś) - JCAC, ukończony Młodzieżowy Championat Białorusi

 

JCH NIMFA Rubinowy Skarb

CH IVORY Rubinowy Skarb

  

JCH LUL Rubinowy Skarb

MERLIN Rubinowy Skarb

 

15 listopada 2009 r.

Wystawa międzynarodowa w Kielcach (Polska) - sędzia: K. Szulc (Polska)

INT CH MultiCH BISS Vidor King de la Bacska - CWC, CACIB, Zwycięstwo Rasy

 

INT CH BELLA Rubinowy Skarb - CWC, CACIB

 

JCH JEWEL Rubinowy Skarb - CWC, res. CACIB

 

MILADY Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, ukończony Młodzieżowy Championat Polski

 

Na wystawie w Kielcach przepięknie pokazał się również urodzony w naszej hodowli Illusion Rubinowy Skarb. Illusion otrzymał I lokatę, ocenę doskonałą, CWC i ukończył w ten sposób Championat Polski. Jego właścicielom gratuluję sukcesu i dziękuję za pokazywanie Illusiona na wystawach. Mój olbrzymi podziw budzi jednak przede wszystkim praca włożona przez nich w wychowanie Illusiona. Na każdej kolejne wystawie zaskakują mnie kolejne umiejętności Illusiona. Jako ciekawostkę mogę napisać, że umie on na komendę podać łapę, przybić żółwika, pokazać brzuszek i wycierać łapki o wycieraczkę. Renata dziękuję za cudowną opiekę na Illusionem.

 

ILLUSION Rubinowy Skarb - CWC, ukończony Championat Polski

Na wystawę towarzysko zabraliśmy też naszego 5- miesięcznego Paddiego. Paddy swoim olbrzymi urokiem podbił tego dnia serca wielu osób.

VIDOR, BELLA i PADDY

Na wystawie czekało też nas miłe spotkanie z właścicielami Luany. Agatko dziękujemy za miłe spotkanie i piękne zdjęcia.

Miła niespodzianka oczekiwała na nas również w domu. Z Moskwy otrzymaliśmy zdjęcia JCH Nike Rubinowy Skarb. Ludmiła dziękujemy za pamięć.

NIKE Rubinowy Skarb

08 listopada 2009 r.

Wystawa międzynarodowa w Poznaniu (Polska) - sędzia: Otakar Vondrus (Czechy)

Wystawa międzynarodowa w Poznaniu, na której przyznawany jest tytuł Zwycięzcy Polski, to miejsce w którym co roku, już tradycyjnie, pokazujemy nasze psy. Poznań po raz kolejny okazał się dla nas szczęśliwy. Już po raz czwarty w rasie King Charles Spaniel nasz pies na tej najważniejszej polskiej wystawie został Zwycięzcą Rasy. W tym roku tytuł ten zdobył został nasz INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb. Bursztyn otrzymał również CWC, CACIB i został Zwycięzcą Polski 2009. W suczkach tytułu Zwycięzcy Polski przypadł jego miotowej siostrze - INT CH BELLA Rubinowy Skarb. Najlepszym Juniorem i Młodzieżowym Zwycięzcą Polski została natomiast córka Belli, nasza młodziutka suczka MILADY Rubinowy Skarb. To kolejny prestiżowy tytułu naszej Milci (tak w domu nazywamy Milady). Jest ona bowiem również Mł. Zw. Europy Środkowo-Wschodniej 2009.

BOB (Bursztyn Rubinowy Skarb) i BOS (Bella Rubinowy Skarb) z sędzią Otakar Vondrus

Wszystkim osobom, które zaglądają na naszą stronę internetową jestem też winna trochę zaległych nowinek.

Bardzo miłe informacje napływają do nas cały czas z Rosji z Nowosybirska, gdzie mieszka NIMFA Rubinowy Skarb. A to niektóre z jej ostatnich osiągnięć:

- 3 października 2009 r. - wystawa w Niżnym Nowgorodzie (Rosja), sędzia: I. Pablaka (Łotwa) - Nimfa Rubinowy Skarb - Zw. Młodzieży, Best Junior, Zwycięstwo Rasy;

- 1 listopada 2009 - wystawa w Pawłodarze (Kazachstan), sędzia: Galiskarova (Rosja) - Nimfa Rubinowy Skarb - Zw. Młodzieży, Best Junior, ukończony Młodzieżowy Championat Kazachstanu

NIMFA Rubinowy Skarb - Młodzieżowy Champion Kazachstanu

Choć sami nie mogliśmy pokazać naszych psów na wystawie światowej w Bratysławie możemy pochwalić się pięknym występem jedynego Kinga z naszym przydomkiem prezentowanym na tej wystawie. Nimfa Rubinowy Skarb w stawce 6 suczek w klasie młodzieży otrzymała 3 lokatę i ocenę doskonałą. Od jej właścicielki po tej wystawie usłyszeliśmy wiele ciepłych i miłych słów. Natalja dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Nimfą i pokazywanie jej na wystawach.

Kolejne sukcesy odnosi także mieszkający obecnie w Estonii Ivory Rubinowy Skarb. Wystawiamy ostatnio na dwóch wystawach w dwóch różnych krajach (Litwa i Łotwa) dwukrotnie został Zwycięzcą Rasy:

- 17 październik 2009 r. - wystawa w Valmierze (Łotwa) - Ivory Rubinowy Skarb: CAC LV, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy;

- 18 październik 2009 r. - wystawa w Siauliai (Litwa) - Ivory Rubinowy Skarb: CAC LT, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy

Tatjana dziękujemy za opiekę nad Ivorym i pokazywanie go na wystawach.

Ivory Rubinowy Skarb i zabawa w pierwszym estońskim śniegu

 

Trochę nowości pojawiło się również w buldożkach. Na wystawie międzynarodowej w Poznaniu Leon Pierwsza Gracja syn naszego INT CH Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov otrzymał ocenę doskonałą, Zw. Młodzieży i został Mł. Zwycięzcą Polski 2009. Jego hodowcom i właścicielom gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów.

W nocy 11/12 października 2009 r. w  hodowli "z Hacjendy Ewuska" urodziły się śliczne buldożki po naszym CH Sopianae Imperator Cezar i Joko'jo To -Jo. Ewa gratulujemy pięknych maluszków.

26 września 2009 r.

Wystawa klubowa w Pradze (Czechy) - sędzia: H. i R. Lamont (Wielka Brytania)

W Czechach w Pradze odbyła się Klubowa Wystawa Cavalierów i Kingów. Do sędziowania Kingów zaproszono H. Lamont (psy) i R. Lamont (suki) z Wielkiej Brytanii. Na wystawę zgłoszono 28 Kingów. Nasze psy pokazały się znakomicie i Zwycięzcą Rasy na Klubowej Wystawie Cavalierów i Kingów została nasza piękna suczka INT CH EUW 08 Marjanienem Queen of Hopes.

INT CH EUW 08 Marjanienem Queen of Hopes - CAC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Klubu 2009

 

Pięknie zaprezentowały się również nasze pozostałe Kingi: Jewel Rubinowy Skarb i Bella Rubinowy Skarb wygrały swoje klasy otrzymując oceny doskonałe, piękne opisy i CAC.

JEWEL Rubinowy Skarb - I lokata, ocena doskonała, CAC

 

BELLA Rubinowy Skarb - I lokata, ocena doskonała, CAC

 

W klasie honorowej (jest to klasa występująca jedynie na wystawach klubowych, w której poza oceną pokazywane są publiczności najpiękniejsze i bardzo utytułowane psy) z dumą pokazaliśmy naszego INT CH MultiCH Vidora King de la Bacska.

INT CH MultiCH BISS Vidor King de la Bacska

 

Wspaniałe wiadomości otrzymaliśmy również z Moskwy. Nika Rubinowy Skarb na jednej z największych rosyjskich wystaw (Zwycięstwo Rosji) otrzymała CAC Junior i Best Junior. Nika została również Mł. Zw. Rosji i ukończyła Mł. Championat RKF. Ludmiła gratulujemy sukcesu i dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Nike i rewelacyjne przygotowanie jej na wystawy.

NIKA Rubinowy Skarb - CAC Junior, Best Junior, Mł. Zw. Rosji, ukończony Mł. Championat RKF

 

W ostatnich dniach otrzymaliśmy też kilka zdjęć Kingów urodzonych w naszej hodowli. Ich właścicielom dziękujemy za piękne zdjęcia.

INDIANA JONES Rubinowy Skarb

 

JASMINE Rubinowy Skarb

20 września 2009 r.

Wystawa krajowa w Warszawie - 13.09.2009 - sędzia: Jerzy Olszewski (Polska)

LUL Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, Zwycięstwo Rasy, ukończony Mł. Ch. Polski

 

Wystawa krajowa w Zielonej Górze - 20.09.2009 - sędzia: Marzena Kaca-Birbich (Polska)

JASMINE Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, ukończony Mł. Ch. Polski

Właścicielom Jasminy i Lula serdecznie gratulujemy i bardzo cieszymy się z kolejnych Młodzieżowych Championów Polski z przydomkiem naszej hodowli.

 

W ostatnim czasie nazbierał się też kilka nowinek "niewystawowych".

Wizyta Bianki Cyfrowicz hodowla "Kingbjan" w naszej hodowli

 

Zrobione w Finlandii zdjęcia naszego JCH IVORY Rubinowy Skarb (rubinowy) z jego dziadkiem INT CH EUW 05 Marsward My MAte Marchog (czarny podpalany)

Ze Szwecji otrzymaliśmy piękny olejny obraz naszego Ivorego namalowany przez utalentowaną szwedzką artystkę Ewę Wiberg.

Dostaliśmy też nowe zdjęcie Nemo Rubinowy Skarb. Jego właścicielom dziękujemy za pamięć i cudowną opiekę nad Nemo.

NEMO Rubinowy Skarb

5 września 2009 r.

Wystawy międzynarodowe w Mińsku (Białoruś)

I dzień 29.08.2009 r. - sędzia: A. Sume (Estonia), II dzień 30.08.2009 r. - sędzia: R. Rainiers (B)

IVORY Rubinowy Skarb - I dzień: CAC BY, CACIB, BOB, Zwycięstwo Białorusi 2009, BOG II
II dzień - CAC BY, CACIB, ukończony Championat Białorusi

Nasz Ivory Rubinowy Skarb pięknie pokazał się na dwóch wystawach międzynarodowych w Mińsku na Białorusi. Pierwszego dnia Ivory otrzymał CAC, CACIB, Zwycięstwo Rasy i w konkurencjach finałowych Best of Group zajął II lokatę (BOG II). Ivory uzyskał również tytuł Zwycięzca Białorusi 2009. Pięknie wystąpił on również drugiego dnia uzyskując CAC i CACIB. W ten piękny sposób Ivory ukończył Championat Białorusi. Dziękujemy Tatjana za wspaniałą opiekę nad Ivorym i pokazywanie go na wystawach.

1 września 2009 r.

Wystawa międzynarodowa w Białymstoku (Polska) - sędzia: Marja Kurittu (Finlandia)

BOB (Harry Potter Rubinowy Skarb) i BOS (Brylant Rubinowy Skarb) z sędzią Marja Kurittu (Finlandia)

 

29 sierpnia 2009 r. nasze Kingi pokazaliśmy na wystawie międzynarodowej w Białymstoku, naszym rodzinnym mieście. Kingi sędziowała znana i ceniona specjalistka oraz hodowczyni tej rasy - Marja Kurittu z Finlandii (hodowla Marjanienem). Nasze Kingi pokazały się znakomicie, a serce sędziny podbił szczególnie nasz Harry Potter. Harry otrzymał CWC, CACIB i został Zwycięzcą Rasy oraz ukończył w ten sposób Championat Polski. Harry Potter pokazał się również znakomicie w konkurencjach finałowych i w wyborach Best of Group zakwalifikował się do finałowej "siódemki".

Najlepszą Dorosłą Suką w Rasie została nasza Brylant Rubinowy Skarb. Otrzymała ona również CWC i CACIB. Jej miotowa siostra Bella otrzymała natomiast CWC i res. CACIB.

CH HARRY POTTER Rubinowy Skarb - CWC, CACIB, Zwycięstwo Rasy, ukończony Championat Polski

 

Pięknie zaprezentował się Jewel Rubinowy Skarb, który otrzymał Zwycięstwo Młodzieży i został Best Junior.

JCH JEWEL Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior

 

W klasie młodzieży wystawiana była śliczna suczka urodzona w naszej hodowli - Lady Luana Rubinowy Skarb. Luana otrzymała Zwycięstwo Młodzieży i ukończyła Młodzieżowy Championat Polski. Agatko gratulujemy pięknego występu!

LADY LUANA Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, ukończony Młodzieżowy Championat Polski

 

W klasie szczeniąt wystąpiła Nikitka Karaj. Otrzymała ocenę wybitnie obiecującą, I lokatę i została Best Puppy.

 Nikitka Karaj - Best Puppy

 

Ostatnie dni, to również wiele miłych spotkań i rozmów o Kingach. Bardzo ucieszyły nas odwiedziny Lady Luany Rubinowy Skarb i jej właścicieli, a po wystawie możliwość spotkania z Marją Kurittu.

INT CH, EUW 08 Marjaniemen Queen of Hopes z jej hodowczynią Marją Kurritu

JCH Lady Luana Rubinowy Skarb i JCH Lily Rubinowy Skarb - dwie miotowe siostry

Agatko, dziękujemy za piękne zdjęcia naszych Kingusiów (niektóre z nich można obejrzeć w Galerii).

Nasze najmłodsze Kingusie - Ben z Rosenthalu, Perła Rubinowy Skarb i Paddy od Dvou Orechu

22 sierpnia 2009 r.

Wystawa międzynarodowa w Wels (Austria) - sędzia: Guenther Ehrenreich (Austria)

BOB (Bursztyn Rubinowy Skarb) z sędzią G. Ehrenreich

 

W Wels w Austrii odbyła się w tym roku wystawa o prestiżowy tytuł Zwycięzcy Europy Środkowo - Wschodniej. Wybraliśmy się na nią z naszymi Kingami. Zwycięzcą Rasy i Zwycięzcą Europy Środkowo- Wschodniej został nasz Bursztyn Rubinowy Skarb. Bursztyn ten prestiżowy tytułu wywalczył już po raz drugi (poprzednio otrzymał go w 2007 r., również wówczas zostając Zwycięzcą Rasy).

INT CH BURSZTYN Rubinowy Skarb - Zwycięzca Europy Środkowo-Wschodniej 2007, 2009

W Wels pięknie pokazała się również nasza suczka Bella Rubinowy Skarb i jej córka Milady Rubinowy Skarb. Bella otrzymała ocenę doskonałą, I lokatę, CAC i res. CACIB, a Milady została Młodzieżowym Zwycięzcą Europy Środkowo-Wschodniej.

MILADY Rubinowy Skarb - Młodzieżowy Zwycięzca Europy Środkowo-Wschodniej 2009

 

INT CH BELLA Rubinowy Skarb - CAC, res. CACIB

22 sierpnia 2009 r.

Do naszej hodowli przyjechały z Czech dwa przepiękne pieski King Charles Spaniel - Ben z Rosenthalu i Paddy od Dvou Orechu.

BEN z Rosenthalu

 

PADDY od Dvou Orechu

Svetlana i Olga dziękujemy za cudowy prezent i dwa przepiękne pieski!!!

23 sierpnia 2009 r.

Wystawa międzynarodowa w Tallinie (Estonia) - sędzia:

JCH IVORY Rubinowy Skarb - CAC, CACIB, Baltic Winner 2009

zdjęcie zrobione przez Terzuk http://pilt.delfi.ee/picture/7321171/

Tanja dziękujemy za wspaniałą opiekę nas naszym cudownym Ivorym!!!

23 sierpnia 2009 r.

Wystawa krajowa w Radomiu (Polska) - sędzia: Anna Rogowska (Polska)

INT CH BELLA Rubinowy Skarb - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy

16 sierpnia 2009 r.

Wystawa krajowa w Nowym Targu (Polska) - sędzia: Dorota Ząbek (Polska)

LADY LUANA Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży

zdjęcie Luany po wystawie w domu

Agatko gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych pięknych występów Luany!!!

15 sierpnia 2009 r.

Wystawa krajowa w Rezekne (Łotwa) - sędzia: Grita Joneliene (Litwa)

BOB (Bella Rubinowy Skarb) i BOS (Jewel Rubinowy Skarb)

Jewel na wystawie w Rezekne ukończył również Młodzieżowy Championat Łotwy i Baltic Junior Champion.

 

Nikitka Karaj - Best Puppy

 

Milady Rubinowy Skarb - V1, CAC Junior

 

Peti Llevr Nimfa - V1, CAC Junior, Najlepsza Suka w Rasie

12 sierpnia 2009 r.

W galerii umieściliśmy nowe zdjęcia naszego najmłodszego Kingusia - Perły Rubinowy Skarb.

Kolejne miłe wieści z Rosji. 8 sierpnia 2009 r. na wystawie w Nowosybisku Nimfa Rubinowy Skarb otrzymała CAC Junior, Best Junior i została Zwycięzcą Rasy. King Charles Spaniel oceniała S. Belogurova. Natlaja i Nimfa gratulujemy kolejnego sukcesu.

JCH NIMFA Rubinowy Skarb

07-08 sierpnia 2009 r.

Dwie wystawy międzynarodowe w Druskiennikach (Litwa) - sędziowie: I dzień - P. Stanton (Szwecja), II dzień - A. Bystrup (Dania)

BOB (Jewel Rubinowy Skarb) i BOS (Brylant Rubinowy Skarb) z sędzią Anette Bystrup (Dania)

Druskienniki (Litwa) 08.08.2009

 

BOB (Bonitos Companeros Deluxe Adonis at Rubinowy Skarb) z sędzią Paulem Stanton (Szwecja)

Druskienniki (Litwa) 07.08.2009

 

JCH Jewel Rubinowy Skarb - I dzień: CAC Junior, Best Junior, II dzień - CAC LT, CACIB, Zwycięstwo Rasy (BOB)

W Druskiennikach nasze psy ukończyły też dwa championaty: Bonitos Companeros Deluxe Adonis at Rubinowy Skarb - ukończony Championat Litwy i Jewel Rubinowy Skarb - ukończony Młodzieżowy Championat Litwy.

02 sierpnia 2009 r.

Kolejny sukces Illusiona Rubinowy Skarb. Na wystawie w Zakopanem Illusion otrzymał CWC, został Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie i Zwycięzcą Rasy. Renata gratulujemy kolejnego sukcesu, dziękujemy ze wspaniałą opiekę nad Illusionem oraz cudowne przygotowanie go do wystaw.

JCH ILLUSION Rubinowy Skarb - CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy

Z Nowosybirska w Rosji otrzymaliśmy kolejne zdjęcia Nimfy Rubinowy Skarb. Natalja dziękujemy za piękne zdjecia Nimfy.

JCH NIMFA Rubinowy Skarb

Miłe wieści napłynęły do nas również ze Szwecji. W tym kraju mieszka i odnosi sukcesy na wystawach piękna rubinowa suczka Rossbell' Princess Ariadne (w domu Siiri) - urodzona w Finlandii córka naszego INT CH Vidora King de la Bacska.  Sirri pomimo młodego wieku, ma już na swoim koncie 3 x Zwycięstwo Rasy, 4 x Najlepsza Suka w Rasie, 4 x CAC. Anna gratulujemy sukcesów Siiri i życzymy wielu kolejnych pięknych występów.

Rossbell' Princess Ariadne - córka naszego INT CH Vidor King de la Bacska

25 lipca 2009 r.

Miłe wiadomości nadeszły do nas z Rosji od właścicielki Nimfy. Nimfa Rubinowy Skarb na wystawie w Nowosybirsku otrzymała CAC Junior, Best Junior i została Zwycięzcą Rasy. Natalja i Nimfa gratulujemy!!!

NIMFA Rubinowy Skarb - JCAC, Best Junior, Zwycięstwo Rasy

19 lipca 2009 r.

Kolejne miłe wiadomości od właścicieli Kingów z naszej hodowli. W niedzielę na wystawie w Nowym Sączu Illusion Rubinowy Skarb otrzymał CAC, został Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie i Zwycięzcą Rasy, a młodziutka Lady Launa Rubinowy Skarb otrzymała Zwycięstwo Młodzieży i Best Junior. Ich właścicielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

JCH ILLUSION Rubinowy Skarb - CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy

 

LADY LUANA Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior

Otrzymaliśmy też nowe zdjęcia Jasminy Rubinowy Skarb. Wioletta dziękujemy za fotki i wspaniałą opiekę nad Jasminką.

JASMINA Rubinowy Skarb

18 lipca 2009 r.

Wystawa krajowa w Ukmerge (Litwa) sędzia: buldogi fr. - Inese Pablaka, King Charles Spaniel - Ramune Kazlauskaite

 INT CH Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - CAC LT, Najlepszy Pies w Rasie

 

 

CH Bonitos Companeros Deluxe Adonis - CAC LT, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięstwo Rasy

 

Nikitka Karaj - Best Baby

 

JCH LILY Rubinowy Skarb - JCAC LT, Best Junior

Z Nowosybirska otrzymaliśmy nowe zdjęcia Nimfy Rubinowy Skarb. Dziękuję Natalja za wspaniałą opiekę nad Nimfą!

JCH NIMFA Rubinowy Skarb z przyjaciółką bulbożką

15 lipca 2009 r.

Dziś w nocy przyszła na świat mała perełka - suczka black and tan King Charles Spaniel. Perła, bo tak dostała na imię, urodziła się jako jedyna w miocie. Jej rodzicami są nasza suczka INT CH Bloom Rubinowy Skarb (matka naszego cudownego Jewela) i przepiękny amerykański pies AM CH Brynmar's Red Clifford. Clifford w latach 2005 i 2006 był w rankingach psem nr 1 w swojej rasie (w kolejnych latach ten tytuł należał do jednego z jego dzieci). W roku 2006 Clifford został również Zwycięzcą Rasy na najważniejszej amerykańskiej wystawie Westmister 2006. W jego rodowodzie płynie krew wielu pięknych i utytułowanych amerykańskich King Charles. Ten miot jest dla nas wyjątkowy również z innego powodu. Jest on efektem inseminacji naszej suczki mrożonym nasieniem zaimportowanym przez nas z USA prawie dwa lata temu. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ta mała kruszynka mogła się urodzić: Ricie Lloyd z Wielkiej Brytanii za pomoc w sprowadzeniu spermy, Pat Cox za możliwość użycia jej pięknego psa, Robertowi Marczakowi z Warszawy za zorganizowanie wszystkiego i udaną inseminację mojej suczki. 

Perła Rubinowy Skarb

12 lipca 2009 r.

Wystawa krajowa w Koszycach (Słowacja)

Kolejne miłe wiadomości od właścicieli Illusiona Rubinowy Skarb. Illusion wystawiany w Koszycach otrzymał ocenę doskonałą, I lokatę i CAC SK. Renata, gratulujemy kolejnego sukcesu!!!

JCH ILLUSION Rubinowy Skarb - I lokata, ocena doskonała, CAC SK

 

Z Moskwy otrzymaliśmy też nowe zdjęcia Nika for Artmar Rubinowy Skarb. Dziękuję Ludmiła za wspaniałą opiekę nad Nike!

JCH NIKA FOR ARTMAR Rubinowy Skarb

10 lipca 2009 r.

Wystawa międzynarodowa w Warszawie (Polska) - sędzia: Paweł Szemraj (Polska)

INTERCHAMPION BURSZTYN Rubinowy Skarb

Bursztyn Rubinowy Skarb - kolejny Interchampion w naszej hodowli, a jednocześnie trzeci King Charles Spaniel z naszym przydomkiem z tym zaszczytnym tytułem. Bursztyn jest jednocześnie pierwszym psem rasy King Charles Spaniel urodzonym w polskiej hodowli z tym tytułem (pierwszą suką Interchampion w rasie King Charles Spaniel urodzoną w polskiej hodowli była jego miotowa siostra Bloom Rubinowy Skarb). Bursztyn urodził się w pierwszym cudownym miocie King Charles w naszej hodowli. Z czwórki rodzeństwa z tego miotu tytuł Interchampiona ukończyła już trójka (Bloom, Bella i Bursztyn), a czwarta suczka Brylant ma go również rozpoczęty.

JCH Lily Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, ukończony Młodzieżowy Championat Polski

INT CH Vidor King de la Bacska - CWC, CACIB, Zwycięstwo Rasy

INT CH Marjanienem Queen of Hopes - CWC, CACIB

INT CH Bella Rubinowy Skarb - CWC, res. CACIB

Na wystawie w Warszawie spotkaliśmy również Lula Rubinowy Skarb - pięknego, młodziutkiego pieska urodzonego w naszej hodowli. Lul otrzymał Zwycięstwo Młodzieży i w porównaniu ze swoją siostrą Lily został Best Juniorem. Jego właścicielce serdecznie gratulujemy i dziękujemy za miłe spotkanie!

LUL Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior

 

2013 2012 2011 2010 2009(d) 2009(c) 2009(b) 2009(a) 2008 2007 2006 2005 2004 2003