2013 2012 2011a 2011b 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003

 

27 sierpnia 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Białymstoku (Polska) - sędzia: Petr Rehanek (Czechy)

 

Bursztyn Rubinowy Skarb (BOB), Bloom Rubinowy Skarb (BOS) i Rose Rubinowy Skarb (Best Junior)

Jak co roku, nasze psy pokazaliśmy na wystawie w naszym rodzinnym mieście - Białymstoku. Nasze Kingi pokazały się znakomicie. Zwycięzcą Rasy został nasz Bursztyn Rubinowy Skarb. Otrzymał on również CWC i CACIB. Na osiem wystaw Bursztyna w 2011 r. (w tym 2 wystawy klubowe), to już 7 jego Zwycięstwo Rasy w tym roku. Najpiękniejszą Suką w Kingach została siostra naszego Bursztyna - Bloom Rubinowy Skarb, a Best Juniorem - jego córka - Rose Rubinowy Skarb. Pięknie na wystawie pokazały się również nasze pozostałe Kingi: Paddy od Dvou Orechu - CWC, res. CACIB, ukończony Championat Polski i Cwmitrion She's Too Darn Hot - CWC, res. CACIB.

Na wystawie w klasie baby zadebiutowała suczka urodzona w naszej hodowli - Wicky Rubinowy Skarb. Wicky otrzymała piękny opis, ocenę wybitnie obiecującą i została Best Baby. Gratulujemy jej właścicielce!!!

21 sierpnia 2011 r.

Wystawa krajowa w Heinola (Finlandia) - sędzia: Jerzy Olszewski (Polska)

 

Harry Potter Rubinowy Skarb - CAC FIN, BOS, ukończony Championat Finlandii

zdjęcie zrobione przez Anu Hansar (http://www.hansarkorb.ee/Heinola2011/)

Na wystawie w Heinoli w Finlandii pięknie pokazał się nasz Harry Potter Rubinowy Skarb. Harry otrzymał CAC FIN, został Najlepszym Psem w Rasie i ukończył Championat Finlandii. Tatjana bardzo dziękujemy za piękne przygotowanie i pokazywanie naszego Harrego.

07 sierpnia 2011 r.

Wystawa klubowa w Druskiennikach (Litwa) - sędzia: Yolanda Nagler Magal (Israel)

Bursztyn Rubinowy Skarb (BOB), Brylant Rubinowy Skarb (BOS) i Rose Rubinowy Skarb (Best Junior)

Z wystawy klubowej na Litwie w Druskiennikach nasze Kingi wróciły z trzema tytułami Zwycięzcy Klubu. W psach Zwycięzcą Klubu Litwy 2011 został nasz Bursztyn Rubinowy Skarb. Został on również Zwycięzcą Rasy. Jego siostra Brylant Rubinowy Skarb zwyciężyła w sukach i również została Zwycięzcą Klubu. W młodzieży pięknie pokazała się natomiast córka Bursztyna - Rose Rubinowy Skarb. Rose uzyskała tytuł Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2011 i Best Junior. Bardzo cieszymy się z sukcesów naszych podopiecznych.

06 sierpnia 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Druskiennikach (Litwa)

 

INT CH EUW'10 IVORY Rubinowy Skarb - CAC LT, CACIB, Zwycięstwo Rasy, Baltic Winner 2011

Na wystawie w Druskiennikach przepięknie pokazał się Ivory Rubinowy Skarb. Ivory otrzymał CAC LT, CACIB, Zwycięstwo Rasy i tytuł Baltic Winner 2011. Tatjana gratulujemy kolejnych sukcesów!!!

17 lipca 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Warszawie (Polska) - sędzia: Jerzy Olszewski (Polska)

 

JCH Rose Rubinowy Skarb - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, Zwycięstwo Rasy

Na wystawie w Warszawie olbrzymią radość sprawiła nam nasza suczka z najmłodszego pokolenia - Rose Rubinowy Skarb. Ta zaledwie 12 miesięczna suczka w konkurencji ze starszymi, pięknymi psami została doceniona przez sędziego i otrzymała Zwycięstwo Rasy. Pięknie na wystawie w Warszawie pokazały się również nasze pozostałe Kingi:

Na wystawie pięknie zaprezentował się również Lul Rubinowy Skarb, który otrzymał CWC, res. CACIB i ukończył Championat Polski. Serdecznie gratulujemy jego właścicielce!!!

25 czerwca 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Krakowie (Polska) - sędzia: Sylvie Desserne (Francja)

Na wystawie międzynarodowej w Krakowie pięknie pokazał się urodzony w naszej hodowli Illusion Rubinowy Skarb. Oceniany przez specjalistę rasy otrzymał CAC i res. CACIB. Renata gratulujemy sukcesu!!!

Illusion Rubinowy Skarb - CWC, res. CACIB

(zdjęcie zrobione przez Agatę Lasek)

11 czerwca 2011 r.

Wystawa klubowa w Mielniku (Czechy) - sędzia: H. Kovarikova (Czechy) - psy i Z. Kliment (Czechy) - suki

Nasze psy zgłosiliśmy na klubową wystawę do Czech w Mielniku. Oceny rasy mieli dokonywać dwaj znani specjaliści i hodowcy rasy z Wielkiej Brytanii - S. Waters (hodowla Maibee) i Bill Moffat (hodowla Rythonian). Bardzo zależało nam na ocenie naszych psów przez tak znanych hodowców. Niestety już na wystawie okazało się, że okazało się, iż oceny będą dokonywać czescy sędziowie - H. Kovarikova i Z. Kliment. Zmiana sędziów była dla nas olbrzymim rozczarowaniem ponieważ ten wyjazd zaplanowaliśmy tylko ze względu na specjalistów, którzy mieli dokonywać oceny.

Sama wystawa przebiegała jednak w miłej atmosferze i zakończyła się kolejnymi pięknymi ocenami naszych psów. Zwycięzcą Klubu 2011 został nasz Paddy od Dvou Orechu.

CH Paddy od Dvou Orechu - CAC CZ, Zwycięzca Klubu 2011

 

Pięknie pokazały się również pozostałe nasze Kingi:

JCH Rose Rubinowy Skarb - JCAC CZ

 

JCH Ali od Citunky - CAC CZ

5 czerwca 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Tallinie (Estonia) - sędzia: Anne Sume (Estonia)

Kolejne miłe wiadomości nadeszły do nas z Estonii. Na najważniejszej wystawie w tym kraju nasz Ivory Rubinowy Skarb otrzymał CACIB oraz został Zwycięzcą Rasy i Zwycięzcą Estonii 2011. Tatjana dziękujemy za cudowną opiekę nad naszym Ivorym i gratulujemy sukcesu!

 

27 maja 2011 r.

Wystawa klubowa w Moletai (Litwa) - sędzia: Harto Stockmari (Finlandia)

Nasze Kingi pokazaliśmy na klubowej wystawie w Moletai na Litwie. Oceny rasy dokonywał Harto Stockmarii z Finlandii. Nasze psy pokazały się pięknie i wróciły do domu z mnóstwem pucharów i 3 Zwycięstwami Klubu Litwy 2011: Marjanienem Queen of Hopes (Zw. Klubu Litwy 2011, Zwycięstwo Rasy, Ivory Rubinowy Skarb (Zw. Klubu Litwy 2011), Rose Rubinowy Skarb (Mł. Zw. Klubu 2011, Best Junior). Na wystawie pokazaliśmy również Quenciego Rubinowy Skarb. Quency otrzymał ocenę doskonałą, I lokatę i CAC LT.

 

INT CH, EUW 2010 Ivory Rubinowy Skarb - CAC LT, Zwycięzca Klubu Litwy 2011

(zdjęcie wykonane przez Tatjanę Kalininę - współwłaścicielę Ivorego)

22 maja 2011 r.

Wystawa krajowa w Radomiu - sędzia: Maria Zasada (Polska)

Kolejna wystawa i kolejny piękny sukces naszego Bursztyna Rubinowy Skarb. Po raz kolejny Bursztyn otrzymał CWC, został Zwycięzcą i Zwycięzcą Rasy. Ładnie zaprezentowały się również pozostałe nasze Kingi. Ali od Citunky oraz Quency Rubinowy Skarb otrzymali I lokaty, oceny doskonałe i CWC. Towarzysko w klasie championów pokazaliśmy również naszego buldoga francuskiego Leosa Gold Vanka for Palevyh Buldogov. Leos również otrzymał ocenę doskonałą, I lokatę i CWC.

Miłe wieści napłynęły do nas również z Rosji. Suczka z naszej hodowli Nimfa Rubinowy Skarb na wystawie w Omsku otrzymała CAC, CACIB i została Zwycięzcą Rasy.

8 maja 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Łodzi - sędzia: Dorota Ząbek (Polska)

INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb - CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy (BOB)

Wystawa międzynarodowa w Łodzi to kolejny sukces naszych psów. Zwycięzcą Rasy został nasz ukochany Bursztyn Rubinowy Skarb, a Zwycięzcą w Sukach - Marjanienem Queen of Hopes. Najpiękniejszym Juniorem została córka naszego Bursztyna - Rose Rubinowy Skarb, a Zw. Młodzieży w psach otrzymał importowany przez nas w ubiegłym roku z Francji - Fantastic de la Bacska. Rose i Fantastic ukończyły również Młodzieżowe Championaty Polski. Pięknie pokazały się także pozostałe wystawiane przez nas Kingi. Ali od Citunky oraz Cwmtirion She's Too Darn Hot (Carys) otrzymali CWC i res. CACIB.

4 maja 2011 r.

Cudowne wieści nadeszły do nas w Nowosybiska od właścicielki Nimfy Rubinowy Skarb. Natalia wraz z Nimfą wybrała się na "wystawowy maraton" na Bałkanach. Podczas tej wyprawy Nimfa dostała 6 CAC, 2 CACIB-y, 2 x res. CACIB-y, 4 x Zwycięstwo Rasy oraz zdobyła następujące tytuły: Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii, Champion Gruzji, Champion Mołdawii, Champion Rumunii, Zwycięzca Europy Środkowo- Wschodniej 2011, Zwycięzca Bałkanów 2011. Natalia i Nimfa serdecznie gratulujemy!!!

 

Nimfa Rubinowy Skarb z właścicielką i sędzią C. Stefanesku (Rumunia)

17 kwietnia 2011 r.

Wystawa krajowa w Dobrym Mieście - sędzia: Jakub Kruczek (rasa) i Adam Ostrowski (finały)

INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb - CWC, Zwycięzca, BOB, BEST OF GROUP III (BOG III)

Wystawa krajowa w Dobrym Mieście zakończyła się miłym sukcesem naszego INT CH Bursztyna Rubinowy Skarb. Bursztyn oceniany przez sędziego Jakuba Kruczka (PL) otrzymał ocenę doskonałą, CWC i został Zwycięzcą Rasy, a następnie w konkurencjach finałowych ocenianych przez sędziego Adama Ostrowskiego (PL) zajął III lokatę w wyborach Best of Group (BOG III). Jesteśmy bardzo szczęśliwi z sukcesu naszego Bursztyna i dziękujemy sędziom za docenienie jego urody.

Pięknie na wystawie pokazała się również córka naszego Bursztyna - Rose Rubinowy Skarb. Otrzymała ona Zwycięstwo Młodzieży i została Best Junior. A oto wyniki naszych pozostałych Kingów:

- Marjanienem Queen of Hopes - CWC, Zwycięzca,

- Fantastic de la Bacska - Zwycięstwo Młodzieży,

- Cwmitrion She's Too Darn Hot - CWC,

- Ali od Citunky - CWC.

17 kwietnia 2011 r.

Wystawa klubowa w Opolu - sędzia: Hans Almgren (Szwecja)

Marjanienem Queen of Hopes (BOB) i Rose Rubinowy Skarb (BOB Junior) z sędzią

Tradycyjnie, jak co roku z naszymi psami wybraliśmy się na wystawę klubową w Opolu. Nasze Kingi pokazały się znakomicie i wróciły do domu z czterema Zwycięstwami Klubu. A oto wyniki naszych Kingów:

- Marjanienem Queen of Hopes - CWC, Zwycięzca Klubu 2011, Zwycięzca Rasy

- Bursztyn Rubinowy Skarb - CWC, Zwycięzca Klubu 2011

- Rose Rubinowy Skarb - Zw. Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2011, Best Junior

- Fantastic de la Bacska - Zw. Młodziezy, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2011

- Perła Rubinowy Skarb - CWC, ukończony Championat Polski

17 kwietnia 2011 r.

Wystawa krajowa w Lublinie - sędzia: M. Kuriata - Okarmus (Polska)

Nasze psy z sukcesem pokazaliśmy na wystawie w Lublinie. Zwycięzcą Rasy został nasz INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb, a Zwycięzcą w Sukach - Nikitka Karaj. Nikitka ukończyła również Championat Polski. Dziękujemy Jarka za śliczną suczkę. W psach pokazaliśmy również Bena z Roshenthalu. Otrzymał on CWC i ukończył Championt Polski. Na wystawie zadebiutowały także dwa nasze "maluchy" - Rose Rubinowy Skarb i Fantastic de la Bacska. Oba otrzymały oceny wybitnie obiecujące i I lokaty, a Fantastic został również Best Puppy.

Po wystawie odwiedziliśmy hodowlę Kingbjan. Bianka dziękuję za zaproszenie i mile spędzony czas.

 

INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb - CWC, Zwycięzca, BOB

 

Nikitka Karaj - CWC, Zwycięzca, ukończony Championat Polski

 

Rose Rubinowy Skarb (b/t), Fantastic de la Bacska (Best Puppy), Bursztyn Rubinowy Skarb (BOB) i Daisy Kingbjan (córka naszego Vidora)

10 kwietnia 2011 r.

Wystawa krajowa w Zabrzu - sędzia: Marzena Kaca - Birbich (Polska)

Sezon wystawowy 2011 r. rozpoczęliśmy sukcesem na wystawie w Zabrzu. Zwycięzcą Rasy w Kingach został nasz INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb, a jego syn JCH Quency Rubinowy Skarb wystawiany po raz pierwszy w dorosłej klasie otrzymał ocenę doskonałą i CWC. Zwycięzcą w sukach została nasza INT CH Marjanienem Queen of Hopes. W klasie młodzieży pięknie pokazała się Cwmtirion She's Too Darn Hot (Carys). Carys otrzymała Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior oraz ukończyła Młodzieżowy Championat Polski.

 

INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb - CWC, Zwycięzca, BOB

 

JCH Quency Rubinowy Skarb - CWC

 

INT CH Marjanienem Queen of Hopes - CWC, Zwycięzca

 

Cwmtirion She's Too Darn Hot (Carys) - Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, ukończony Młodzieżowy Championat Polski

Na wystawie czekało nas również bardzo miłe spotkanie z Lady Luaną Rubinowy Skarb i jej właścicielami. Luanka otrzymała ocenę dokonałą i CWC. Agatko bardzo dziękujemy za cudowną opiekę nad Luaną i gratulujemy kolejnego sukcesu na wystawie.

 

JCH Lady Luana Rubinowy Skarb - CWC

 

Do nowego domu odjechał Rob Roy Rubinowy Skarb. Będzie mieszkał jako "domiś" razem z Cavalierką.

Rob Roy Rubinowy Skarb z nowymi właścicielami

06 kwietnia 2011 r.

Od kilku miesięcy nasz cudowny Jewel Rubinowy Skarb mieszka w Wielkiej Brytanii z Ritą i Jeffem Lloyd. W prowadzonej przez nich znanej brytyjskiej hodowli Kingów CWMHAF 3 tygodnie temu urodziły się pierwsze dzieci naszego Jewela. Rita gratulujemy pięknych szczeniąt i dziękujemy za ich zdjęcia oraz opiekę nad naszym Jewelem.

05 kwietnia 2011 r.

W hodowli Kraina Szczęścia 24 listopada 2010 r. urodziły się piękne szczenięta buldoga francuskiego po naszym reproduktorze INT CH Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov. Matką szczeniąt jest śliczna suczka Waćpanna Draczyn. Osoby zainteresowane szczeniętami z tego skojarzenia prosimy o kontakt z właścicielką suczki p. Lila Bachurzewska www.bsb.webserwer.pl  mail: korund@buziaczek.pl tel.604593178

 

01 kwietnia 2011 r.

8 marca 2011 r. w naszym domu przyszły na świat kolejne szczenięta King Charles Spaniel - 1 piesek i 2 suczki. Rodzicami szczeniąt są INT CH EUW'10 Ivory Rubinowy Skarb i JCH Lily Rubinowy Skarb. Więcej informacji na temat miotu W znajdziesz w dziale Szczenięta.

 

I kilka zdjęć 10-tygodniowych szczeniąt z miotu U.

27 marca 2011 r.

W dniach 26-27 marca 2011 r. w Moskwie odbyły się największa i najbardziej prestiżowa w Rosji wystawa "Eurasia 2011". Wystawiana w dwa dni suczka urodzona w naszej hodowli - Nika for Artmar Rubinowy Skarb otrzymała 2 x CAC RUS, 2 x CACIB, 2 x Najlepsza Suka w Rasie, 2 x Zwycięstwo Rasy, Champion of Eurasia 2011, kwalifikacja na Cruft. Ludmiła serdecznie gratulujemy sukcesów!!!

27 marca 2011 r.

Ogłoszono wyniki rankingu wystawowego prowadzonego przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Białymstoku. W rankingu obejmującym psy wszystkich ras nasze Kingi wypadły znakomicie:

a) Marjanienem Queen of Hopes - Najpiękniejszy Pies Podlasia 2010 - I miejsce w kategorii seniorów

b) Jewel Rubinowy Skarb - Najpiękniejszy Pies Podlasia  2010 - III miejsce w kategorii seniorów

c) Paddy od Dvou Orechu - Najpięknieszy Pies Podlasia 2010 - III miejsce w kategorii juniorów

 

Otrzymaliśmy również piękną pamiątkową tabliczkę za ukończenie zaszczytnego tytułu Międzynarodowego Championa Piękności (Interchampion) przez naszego psa Bursztyn Rubinowy Skarb.

20 marca 2011 r.

Na wystawie międzynarodowej w Katowicach Lady Luana Rubinowy Skarb otrzymała CWC, CACIB i Zwycięzca. Agatko, bardzo gratulujemy sukcesu!

 

20 marca 2011 r.

Nowe zdjęcia w galerii

'

 

 

 

 

 

 

14 marca 2011 r.

22 stycznia 2011 r. w naszej hodowli przyszły na świat 2 szczeniaczki King Charles: piesek rubinowy i piesek czarno-podpalany. Rodzicami maluszków są INT CH EUW 10 Ivory Rubinowy Skarb i INT CH Fellis z Cerekvicke Strane. Więcej informacji na temat miotu U znajdziesz w dziale Szczenięta.

 

Ulisses Rubinowy Skarb (czarny podpalany) i Unique Rubinowy Skarb (ruby) w wieku 7 tygodni

19 lutego 2011 r.

Wystawa międzynarodowa w Preszowie (Słowacja)

Illusion Rubinowy Skarb - CAC SK, CACIB, East Winner 2011, Zwycięstwo Rasy

 

Lady Luana Rubinowy Skarb - CAC SK, CACIB, East Winner 2011

Właścicielom obu piesków z naszej hodowli serdecznie gratulujemy!!!

9 stycznia 2011 r.

Ogłoszono wyniki rankingu Kingów w Polsce za rok 2010. A to najważniejsze wyniki naszych psów:

Najlepszy King Charles Spaniel 2010 - Marjanienem Queen of Hopes

Hope według rankingu została Najlepszą Dorosłą Suką, a także w ogólnej klasyfikacji Najlepszym King Charles Spaniel w Polsce w 2010 r.

 

Najlepszy Dorosły Pies 2010 - BURSZTYN Rubinowy Skarb

 

Najlepsza Młoda Suka 2010- PERŁA Rubinowy Skarb

 

Najlepszy Młody Pies 2010 - PADDY od Dvou Orechu

Najlepszy Reproduktor 2010- VIDOR King de la Bacska

Nasza hodowla została również po raz czwarty uznana za Najlepszą Hodowlę King Charles Spanieli w Polsce (2007, 2008, 2009 i 2010).

Pełne wyniki rankingu King Charles w Polsce są dostępne na stronie http://cavalierworld.eu/cavisiowo/viewtopic.php?p=107293#107293 oraz u nas na stronie w dziale "O rasach" - Top winning 2010

 

2013 2012 2011a 2011b 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003