2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006(d) 2006(c) 2006(b) 2006(a) 2005 2004 2003

16 kwietnia 2006 r.

Na klubowej wystawie ras ozdobnych zorganizowanej w Wilsdruff (Niemcy) nasz Vidor King de la Bacska otrzymał I lokatę, CAC, Zwycięstwo Rasy. Vidor pięknie zaprezentował się w również w konkurencjach finałowych i został

 BEST IN SHOW!!!!!!

Jesteśmy z niego bardzo dumni, ponieważ psy rasy King Charles Spaniel bardzo rzadko sięgają po ten tytuł.

8-9 kwietnia 2006 r.

Na wystawie w Ostrawie (Czechy) z sukcesami pokazaliśmy nasze psy. Wystawialiśmy: Hope - CAC Junior, Fellis - CAC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięstwo Rasy, Zwycięstwo Czech, ukończony Młodzieżowy Championat Czech: Felę - CAC i Vidora - CAC, Najlepszy Pies w Rasie, Zwycięstwo Czech.

W sobotę nasze King Charles wystawialiśmy na Klubowej Wystawie Kingów i Cavalierów w Bratysławie (Słowacja). Kingi oceniała specjalistka rasy Diana Fry z W.Brytanii (hodowla Amantra). Wszystkie nasze King Charles otrzymały oceny doskonałe i piękne opisy. Wystawialiśmy: Vidora - II lokata, , Hope - II lokata, Felę - I lokata, CAC oraz Fellis - I lokata, CAC, Delyth - I lokata, Best Puppy. Na wystawie uroczyście wręczono też Championaty Klubowe dla naszych psów: Feli, Fellis i Vidora.

2 kwietnia 2006 r.

Po raz pierwszy pokazaliśmy nasze psy we Francji, w kraju pochodzenia rasy buldog francuski i kraju, w którym obecnie jest najwięcej w kontynentalnej części Europy psów rasy King Charles Spaniel. Wystawa międzynarodowa w Colmar zakończyła się olbrzymim sukcesem naszych psów. Nasz buldożek francuski Pepe otrzymał I lokatę w klasie młodzieży, BOB Junior i .... w konkurencjach finałowych II lokatę w Best of Group Junior (BOG Junior II). Dobrze pokazał się również Leos, który zajął III lokatę w klasie pośredniej.

Sukces odniosły również nasze King Charles. Vidor, pomimo młodego wieku pokonał m.in. psy z klasy championów i otrzymał I lokatę w klasie pośredniej, res. CAC i res. CACIB. Świetnie pokazała się także Hope otrzymując II lokatę w klasie młodzieży. Na wystawie mogliśmy zobaczyć King Charles z bardzo dobrych francuskich hodowli, m.in. De La Rivieroise, Sorine, For My Dreams.

1 kwietnia 2006 r.

Na wystawie w Papa (Węgry) nasz Vidor otrzymał CAC Junior i BOB, kończąc w ten sposób Młodzieżowy Championat Węgier. Dobrze zaprezentował się również Leos, który w otrzymał res. CAC.

19 marca 2006 r.

Na Walnym Zgromadzeniu Związku Kynologicznego Oddziału w Białymstoku zostały ogłoszone wyniki rankingu wystawowego na "Najpiękniejszego Psa Podlasia 2005". Z wręczenia nagród wróciliśmy z pięknymi pucharami, za osiągnięcia naszych psów:  Leos Gold Vanka - I miejsce w kategorii juniorów i VI miejsce w kategorii seniorów, Vidor - II miejsce w kategorii juniorów, Fela - III miejsce w kategorii juniorów, Fellis - IV miejsce kategorii juniorów, Mandy - V miejsce w kategorii juniorów, Gabi - VII miejsce w kategorii seniorów. Pełne wyniki rankingu wystawowego dostępne są na stronach Związku Kynologicznego Oddziału w Białymstoku www.zkwp.bialystok.pl

12 marca 2006 r.

Wystawy na Litwie przyniosły kolejne sukcesy naszych psów. Wspaniale pokazały się King Charles, a w szczególności Vidor, który w oba dni otrzymał CAC, CACIB i został Zwycięzcą Litwy 2006. Arsene i Hope zostały Młodzieżowymi Zwycięzcami Litwy 2006,  a Fela otrzymała CAC, r. CACIB. Bardzo dobrze pokazał się również nasz buldog francuski Pepe, który otrzymał CAC Junior i został Młodzieżowym Zwycięzcą Litwy 2006. Pepe ukończył również Młodzieżowy Championat Litwy.  

5 marca 2006 r.

W ten weekend pokazaliśmy nasze psy na dwóch wystawach międzynarodowych: Zagrzeb (Chorwacja) i Monachium (Niemcy). W Zagrzebiu panowała piękna wiosna, natomiast w Monachium zima w pełni. Nasze psy wspaniale zaprezentowały się na obu wystawach. Leos w Zagrzebiu otrzymał CAC, CACIB i BOB, a w Monachium res. CAC. Bardzo dobrze pokazał się również Pepe, który w oba dni otrzymał CAC Junior i został Młodzieżowym Zwycięzcą Bawarii 2006. To pierwszy buldog francuski z tym tytułem w Polsce.

 

Z sukcesami zaprezentowaliśmy również nasze King Charles. W Zagrzebiu Fela otrzymała CAC, CACIB i BOB, a Vidor na swojej pierwszej wystawie w klasie pośredniej - CAC i CACIB. Vidor doskonale pokazał się również w Monachium, gdzie otrzymał, CAC Junior i Zwycięstwo Rasy, a także tytuł Młodzieżowy Zwycięzca Bawarii 2006. Vidor ukończył też Młodzieżowy Championat Niemiec.

 

19 lutego 2006 r.

Byliśmy w ten weekend na dwóch wystawach: Gdańsk i Panevezys(Litwa). Dobrze zaprezentowała się Hope, która na obu wystawach otrzymała JCAC. W Gdańsku Leos otrzymał CWC i NPwR, zaś Fellis CWC, NSwR i BOB. Na wystawie w Panevezys pokonując liczną konkurencję nasz buldog francuski Sopianae Imperator Pepe otrzymał CAC Junior.

12 lutego 2006 r.

Na międzynarodowej wystawie w Brnie(Czechy) Vidor otrzymał JCAC i ukończył Młodzieżowy Championat Czech. Dobrze spisały się też nasze suczki:  Fellis otrzymała JCAC, a Fela res. CAC

5 lutego 2006 r.

Na wystawie w Rzeszowie zadebiutowała nasza śliczna suczka Marjanienem Queen of Hopes. Na swojej pierwszej wystawie w klasie młodzieży otrzymała CAC Junior i pokonując starsze King Charles w wieku 9 miesięcy została Zwycięzcą Rasy. Cieszymy się z tak wspaniałego początku jej kariery wystawowej. Dziękujemy Marji Kurittu (Finlandia) za tak śliczna suczkę.

 

22 stycznia 2006 r.

Kolejny sukces naszych psów. Na wystawie w Kownie pokonując liczną konkurencję nasz buldog francuski Sopianae Imperator Pepe otrzymał CAC Junior, Zwycięstwo Rasy i BOG V. Świetnie poszło też naszym King Charles. Arsene otrzymał CAC Junior i ukończył w ten sposób Młodzieżowy Championat Litwy. Fela otrzymała natomiast CAC i Zwycięstwo Rasy. Na wystawie w Kownie zadebiutowały też Aria i Hope. Hope, nasz King Charles została Best Puppy. Bardzo dobrze na swojej pierwszej wystawie zaprezentowała się też Aria Rubinowy Skarb, pierwsze wystawiane przez nas szczenię pochodzące z naszej własnej hodowli. Ze swojej pierwszej wystawy Aria Rubinowy Skarb wróciła również jako Best Baby.

 

19 stycznia 2006 r.

Do naszej hodowli przyleciała śliczna suczka z W. Brytanii z hodowli CWMHAF. Ojcem suczki jest  Cofton's Never Say Never Again, jeden z czołowych King Charles Spaniel w W. Brytanii, a matka -  Cwmhâf Mamma Lucia miotowa siostra Cwmhâf Santuzza, która w ubiegłym roku wygrała rasę na Cruft. Cieszymy się, że p. Rita Lloyd sprzedała nam suczkę, która w swoim rodowodzie ma samą "śmietankę" rasy King Charles Spaniel.

15 stycznia 2006 r.

Nowy sezon wystawowy rozpoczęliśmy sukcesami w Słowenii. Nasz Vidor w dwa dni ukończył Młodzieżowy Championat Słowenii. Pokazywany na 3 wystawach otrzymał 3 x CAC junior i 1 x Zwycięstwo Rasy. Doskonale spisała się również Fela, która otrzymała 2 x CAC, 2 x CACIB, 1 x Zwycięstwo Rasy. Dobrze pokazał się również Leos, który w międzynarodowej konkurencji, m.in. psy z Włoch, Francji, Austrii i Węgier otrzymał 1 x CAC, 1 x res. CAC.

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006(d) 2006(c) 2006(b) 2006(a) 2005 2004 2003