Razem 2004 2005 2006 2007 2008 Legenda Gabi Leos Pepe Cezar Ariel Aria Arsene Vidor Cliff Victor Bursztyn Brylant Bella Bloom Hope Fellis Fela Delyth Elissa Etna Mandy Fiołek
OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE 2008
Wystawa Krajowa - Kielce (Polska) - 16.11.2008
Marjaniemen Queen of Hopes - V1, CWC, NDSwR, BOB klasa championów
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, NDPwR klasa championów
Ivory Rubinowy Skarb - V1, Zw. Mł., Best Junior klasa młodzieży
Etna Rubinowy Skarb - V1, CWC klasa pośrednia
Othmese Celtic Victory - V1, CWC klasa pośrednia
Jewel Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Karat Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Kolia Rubinowy Skarb - V1 klasa szczeniąt
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V klasa otwarta
Wystawa Międzynarodowa - Poznań (Polska) - 08.11.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, CACIB, Zw. Polski 2008, BOB klasa championów
Bloom Rubinowy Skarb - V1, CWC, CACIB, Zw. Polski 2008 klasa championów
Ivory Rubinowy Skarb - V klasa młodzieży
Wystawa Krajowa - Nowy Dwór Mazowiecki (Polska) - 12.10.2008
Sopianae Imperator Cezar - V1, CWC klasa otwarta
Wystawa Europejska - Budapeszt (Węgry) - 05.10.2008
Marjaniemen Queen of Hopes - V1, CAC H, CACIB, Zw. Europy 2008 klasa championów
Vidor King de La Bacska - V1, CAC H, res. CACIB klasa championów
Wystawa Klubowa - Jasenice (Czechy) - 20.09.2008
Brylant Rubinowy Skarb - V1, CAC CZ, NSwR, Zw. Klubu klasa championów
Marjaniemen Queen of Hopes - V1, CAC CZ klasa otwarta
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1, JCAC CZ, Mł. Zw. Klubu klasa młodzieży
Ivory Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Jewel Rubinowy Skarb - V1, Best Baby klasa baby
Wystawa Krajowa - Ozd (Węgry) - 14.09.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CAC H, BOB klasa championów
Marjaniemen Queen of Hopes - V1, CAC H klasa championów
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V1, CAC H klasa championów
Wystawa Międzynarodowa - Luksemburg - 06.09.2008
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC LUX klasa młodzieży
Wystawa Międzynarodowa - Białystok (Polska) - 30.08.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, CACIB, BOB klasa championów
Bloom Rubinowy Skarb - V1, CWC, CACIB klasa championów
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1, Zw. Mł., Best Junior klasa młodzieży
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, CWC, res. CACIB klasa pośrednia
Ivory Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Wystawa Krajowa - Rezekne (Łotwa) - 02.08.2008
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V1, NPwR, BOB, BOG II klasa championów
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CAC LV, NSwR, BOB, BOG V klasa championów
Sopianae Imperator Ariel - V1, CAC LV, NSwR klasa championów
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CAC LV, NPwR klasa championów
Ivory Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Konkurencje Finałowe - Para Hodowlana:
buldog francuski - II lokata - INT CH Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov i CH Sopianae Imperator Ariel
King Charles Spaniel - V lokata - INT CH Felicita z Cerekvicke Strane i CH Bursztyn Rubinowy Skarb
Wystawa Krajowa - Chojnice (Polska) - 27.07.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, NPwR, BOB, BOG I klasa championów
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V1, CWC, NPwR, BOB, BOG III klasa championów
Marjaniemen Queen of Hopes - V1, CWC, NDSwR klasa championów
Sopianae Imperator Ariel - V1, CWC, NDSwR klasa championów
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1, Zw.Mł., Best Junior klasa młodzieży
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CWC klasa otwarta
Ivory Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Wystawa Krajowa - Ryga (Łotwa) - 19.07.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CAC LV, NPwR, BOB, BEST IN SHOW I klasa championów
Ivory Rubinowy Skarb - V1, Best Baby, BIS BABY I klasa baby
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1, JCAC LV klasa młodzieży
Fiołek Rubinowy Skarb - V1, JCAC LV, NSwR klasa młodzieży
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CAC LV klasa otwarta
Konkurencje Finałowe - King Charles Spaniel:
"Para Hodowlana" - III lokata - Felicita z Cerekvicke Strane i Vidor King de la Bacska
Wystawa Krajowa - Koszyce (Słowacja) - 13.07.2008
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC SK, BOB, Mł. Zw. Słowacji klasa młodzieży
Bloom Rubinowy Skarb - V1, CAC SK, Zw. Słowacji klasa championów
Vidor King de La Bacska - V1, CAC SK, Zw. Słowacji klasa championów
Wystawa Międzynarodowa - Warszawa (Polska) - 11.07.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, CACIB, BOB klasa championów
Bloom Rubinowy Skarb - V1, CWC, res. CACIB klasa championów
Felicita z Cerekvicke Strane - V2 klasa otwarta
Sopianae Imperator Ariel - V3 klasa championów
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V3 klasa championów
Wystawa Międzynarodowa - Kraków (Polska) - 28.06.2008
Arsene de La Bacska - V1, CWC, CACIB, BOB klasa championów
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1, Zw.Mł. klasa młodzieży
Etna Rubinowy Skarb - V1, CWC, CACIB klasa pośrednia
Sopianae Imperator Ariel - V klasa championów
Wystawa Krajowa - Marjampol (Litwa) - 22.06.2008
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V1, CAC LT, NPwR, BOB, BOG II klasa championów
Ivory Rubinowy Skarb - V1, Best Baby, BIS BABY V klasa baby
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC LT, Best Junior, BOB klasa młodzieży
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CAC LT, NPwR klasa championów
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CAC LT, NSwR klasa championów
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Konkurencje Finałowe - King Charles Spaniel:
"Para Hodowlana" - IV lokata - Felicita z Cerekvicke Strane i Bursztyn Rubinowy Skarb
Wystawa Krajowa - Kalisz (Polska) - 15.06.2008
Arsene de La Bacska - V1, CWC, NDPwR klasa championów
Wystawa Krajowa - Lublin (Polska) - 08.06.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG II klasa championów
Brylant Rubinowy Skarb - V1, CWC, NDSwR klasa championów
Fiołek Rubinowy Skarb - V1, Zw.Mł., Best Junior klasa młodzieży
Etna Rubinowy Skarb - V1, CWC klasa pośrednia
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V1, CWC klasa championów
Wystawa Krajowa - Senec (Słowacja) - 06.06.2008
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC SK, BOB klasa młodzieży
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CAC SK klasa championów
Bloom Rubinowy Skarb - V1, CAC SK klasa otwarta
Fellis z Cerekvicke Strane - V1, CAC SK klasa championów
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V2, res. CAC SK klasa championów
Wystawa Międzynarodowa - Tallin (Estonia) - 01.06.2008
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CAC EST, CACIB, BOB, Zw. Estonii klasa championów
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC EST, Best Junior, Mł. Zw. Estonii klasa młodzieży
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CAC EST, res. CACIB klasa championów
Wystawa Krajowa - Tallin (Estonia) - 31.05.2008
Brylant Rubinowy Skarb - V1, CAC EST, NSwR, BOB klasa championów
Etna Rubinowy Skarb - V1, JCAC EST, Best Junior klasa młodzieży
Wystawa Krajowa - Plunge (Litwa) - 25.05.2008
Brylant Rubinowy Skarb - V1, CAC LT, NSwR, BOB klasa championów
Vidor King de La Bacska - V1, CAC LT, NPwR klasa championów
Bella Rubinowy Skarb - V1, CAC LT klasa championów
Etna Rubinowy Skarb - V1, JCAC LT, Best Junior klasa młodzieży
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC LT klasa młodzieży
Ivory Rubinowy Skarb - V1, Best Baby klasa baby
Konkurencje Finałowe - King Charles Spaniel:
"Reproduktor" - I lokata - Vidor King de la Bacska (potomstwo: Brylant Rubinowy Skarb, Bella Rubinowy Skarb, Etna Rubinowy Skarb)
"Grupa Hodowlana" - V lokata - "Rubinowy Skarb" (Brylant Rubinowy Skarb, Bella Rubinowy Skarb, Etna Rubinowy Skarb)
Wystawa Międzynarodowa - St. Gallen (Szwajcaria) - 18.05.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CAC CH, CACIB, BOB klasa championów
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC CH, Best Junior klasa młodzieży
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CAC CH, CACIB klasa championów
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CAC CH, res. CACIB klasa otwarta
Wystawa Międzynarodowa - St. Gallen (Szwajcaria) - 17.05.2008
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC CH, Best Junior, BOB klasa młodzieży
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CAC CH, CACIB klasa otwarta
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CAC CH, CACIB klasa championów
Vidor King de La Bacska - V1, CAC CH, res. CACIB klasa championów
Wystawa Krajowa - Jonava (Litwa) - 10.05.2008
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC LT, Best Junior, BOB klasa młodzieży
Etna Rubinowy Skarb - V1, JCAC LT klasa młodzieży
Wystawa Międzynarodowa - Łódź (Polska) - 04.05.2008
Othmese Celtic Victory - V1, CWC, CACIB, BOB klasa pośrednia
Fiołek Rubinowy Skarb - V1, Zw.Mł., Best Junior klasa młodzieży
Etna Rubinowy Skarb - V1,CWC klasa pośrednia
Wystawa Krajowa - Dobre Miasto (Polska) - 01.05.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, NDPwR, BOB klasa championów
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CWC, NDSwR klasa otwarta
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CWC klasa otwarta
Marjaniemen Queen of Hopes - V1, CWC klasa championów
Fiołek Rubinowy Skarb - V1, Zw.Mł., Best Junior klasa młodzieży
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V1, CWC klasa championów
Wystawa Międzynarodowa - Opole (Polska) - 27.04.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, CACIB, BOB klasa championów
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CWC, CACIB klasa championów
Othmese Celtic Victory - V1, CWC, res. CACIB klasa pośrednia
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, Zw.Mł., Best Junior klasa młodzieży
Etna Rubinowy Skarb - V1 klasa pośrednia
Fiołek Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1 klasa szczeniąt
Wystawa Klubowa - Opole (Polska) - 26.04.2008
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CWC, NDSwR, BOB, Zw.Klubu Polski klasa championów
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, NDPwR, Zw.Klubu Polski klasa championów
Etna Rubinowy Skarb - V1, Zw.Mł., Best Junior, Mł. Zw.Klubu Polski klasa młodzieży
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, Zw.Mł., Mł. Zw. Klubu Polski klasa młodzieży
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Fiołek Rubinowy Skarb - V1 klasa szczeniąt
Wystawa Krajowa - Nowy Dwór (Polska) - 05.04.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, NDPwR, BOB klasa championów
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CWC, NDSwR klasa championów
Bella Rubinowy Skarb - V1, CWC klasa pośrednia
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1 klasa pośrednia
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V1, CWC klasa championów
Wystawa Międzynarodowa - Katowice - 30.03.2008
Brylant Rubinowy Skarb - V1, CWC, CACIB, BOB klasa championów
Vidor King de La Bacska - V1, CWC, CACIB klasa championów
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, Zw. Mł. klasa młodzieży
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V2 klasa championów
Wystawa Międzynarodowa - Ryga (Łotwa) - 15.03.2008
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CAC LV, CACIB,Zw. Łotwy, BOB klasa championów
Vidor King de La Bacska - V1 klasa championów
Wystawa Krajowa - Ryga (Łotwa) - 02.03.2008
Fiołek Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy, BIS PUPPY III klasa szczeniąt
Brylant Rubinowy Skarb - V1, CAC LV, NSwR, BOB klasa championów
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC LV,NPwR klasa młodzieży
Bursztyn Rubinowy Skarb - V1, CAC LV klasa championów
Etna Rubinowy Skarb - V1, JCAC LV klasa młodzieży
Wystawa Championów - Leszno (Polska) - 24.02.2008
Arsene de La Bacska - V1, CWC, NDPwR, BOB klasa championów
Wystawa Krajowa - Panavezys (Litwa) - 24.02.2008
Vidor King de La Bacska - V1, CAC LT, NPwR, BOB klasa championów
Bloom Rubinowy Skarb - V1, CAC LT, NSwR klasa championów
Bella Rubinowy Skarb - V1, CAC LT klasa otwarta
Etna Rubinowy Skarb - V1, JCAC LT, Best Junior klasa młodzieży
Othmese Celtic Victory - V1, JCAC LT klasa młodzieży
Fiołek Rubinowy Skarb - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Harry Potter Rubinowy Skarb - V1, Best Baby klasa baby
Konkurencje Finałowe - King Charles Spaniel:
"Grupa Hodowlana" - III lokata - "Rubinowy Skarb" (Bloom Rubinowy Skarb, Bella Rubinowy Skarb, Etna Rubinowy Skarb)
"Reproduktor" - I lokata - Vidor King de la Bacska (potomstwo: Bloom Rubinowy Skarb, Bella Rubinowy Skarb, Etna Rubinowy Skarb)
Wystawa Krajowa - Bydgoszcz (Polska) - 16.02.2008
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V1, CWC, NDPwR, BOB klasa championów
Sopianae Imperator Ariel - V1, CWC, NDSwR klasa championów
Sopianae Imperator Cezar - V1, CWC klasa otwarta
Etna Rubinowy Skarb - V1, Zw.Mł., Best Junior, BOB klasa młodzieży
Felicita z Cerekvicke Strane - V1, CWC, NDSwR klasa championów
Othmese Celtic Victory - V1, Zw.Mł. klasa młodzieży
Wystawa Międzynarodowa - Brno (Czechy) - 10.02.2008
Bonitos Companeros Deluxe Adonis - V1, JCAC CZ, BOB klasa młodzieży
Fellis z Cerekvicke Strane - V1, CAC CZ, CACIB klasa championów
Brylant Rubinowy Skarb - V1, CAC CZ klasa pośrednia
Bursztyn Rubinowy Skarb - V2, res. CAC CZ klasa pośrednia
Vidor King de La Bacska - V2, res. CAC CZ klasa championów
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - V2, res. CAC CZ klasa championów
Wystawa Krajowa - Kowno (Litwa) - 20.01.2008
Brylant Rubinowy Skarb - V1, CAC LT, NSwR, BOB, BOG IV klasa championów
Cwmhaf Vauderville - V1, CAC LT klasa otwarta
Othmese Celtic Victory - V1, JCAC LT klasa młodzieży
Bonitos Companeros Adonis - V1, Best Puppy klasa szczeniąt
Fiołek Rubinowy Skarb - V1, Best Baby klasa baby