2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006(d) 2006(c) 2006(b) 2006(a) 2005 2004 2003

30 września 2006 r.

W Jasenicach (Czechy) odbyła się Klubowa Wystawa Cavaliera i Kinga. Do oceny psów zostali zaproszeni znani specjaliści rasy z W. Brytanii. Kingi oceniał p. Stephen Randle Goodwin. Na wystawę zostało zgłoszonych 237 psów, w tym 37 Kingów (rekordowa liczba zgłoszonych Kingów w historii Klubu). W silnej stawce pięknych psów spektakularny sukces odniosła nasza Fellis z Cerekvicke Strane, która otrzymała I lokatę, CAC, została Zwycięzcą Klubu i Zwycięzcą Rasy. Olbrzymia radość czekała nas również w konkurencjach finałowych ocenianych przez dwóch brytyjskich sędziów p. Pam Jarrett i p. Stephen Randle Goodwin. Nasza "mała księżniczka" Fellis została

BEST IN SHOW!!!!!!

Sukces odniosła również nasza suczka CWMHAF Vauderville (Delyth), która otrzymała I lokatę i Zwycięstwo Młodzieży.

Na wystawie w Jasenicach po raz pierwszy pokazaliśmy również pierwsze urodzone u nas w domu King Charles. Byliśmy bardzo ciekawi jak oceni je specjalista z kraju pochodzenia rasy. W klasie baby pokazaliśmy Bursztyna Rubinowy Skarb (piesek) i Bloom Rubinowy Skarb (suczka). Oba szczeniaczki sprawiły nam olbrzymią radość wygrywając w swoich klasach. Oba otrzymały też I lokaty, oceny wybitnie obiecujące i piękne opisy. Szczególnie spodobała się sędziemu nasza suczka Bloom.

Bursztyn Rubinowy Skarb - opis sędzia p.Goodwin (W.Brytania):

"Rubinowy, wspaniała głowa, ładna kopuła, dobry kościec, dobre kompaktowe ciało, krótki grzbiet, dobra szerokość szczęki".

Bloom Rubinowy Skarb - opis sędzia p.Goodwin (W.Brytania):

"Wspaniała głowa, dobry zasięg szyji, doskonałe znaczenia, bardzo ciemne oczy nadające miękki wyraz, cudowny kościec, krótki grzbiet, dobre ciało, prezentowana w doskonałej kondycji"

15 września 2006 r.

Swoją karierę wystawową rozpoczął mieszkający w czeskiej hodowli Boo-Boo Zaragosa syn naszego Leosa. 27 sierpnia 2006 r. na swojej pierwszej wystawie na Słowenii w Trbovlje Boo-Boo w klasie szczeniąt uzyskał ocenę wybitnie obiecującą i I lokatę. Swój sukces powtórzył również 9 września 2006 r. w Czechach na Klubowej Wystawie Buldogów Francuskich. Jana, gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za następne wystawy.

 

9 września 2006 r.

Nasze psy z sukcesami pokazały się na wystawie w Warszawie. Leos otrzymał CWC i został Najlepszym Psem w Rasie. Spośród naszych Kingów najlepiej wypadła  Hope, która otrzymała CWC i została Zwycięzcą Rasy. Pokazaliśmy także Elissę, która uzyskała Zwycięstwo Młodzieży.

02-03 września 2006 r.

Nasze King Charles wspaniale pokazały się na wystawach w Mlada Boleslav (Czechy) i Padise (Estonia). W Mlada Boleslav sukces odniosły nasze suczki otrzymując: Fela - CAC, CACIB, Zwycięstwo Rasy, Felis - CAC, res. CACIB, Hope - Zw. Młodzieży. Pokazaliśmy również Vidora, który otrzymał CAC.

 

Na wystawie w Padise w Estonii bardzo dobrze zaprezentował się nasz Arsene, który otrzymał CAC i został Zwycięzcą Rasy. Dziękujemy Tatjanie Kalinina za wspaniałą opiekę na naszym psem.

26-27 sierpnia 2006 r.

W ten weekend zaprezentowaliśmy nasze psy na wystawach w Białymstoku i Wilnie (Litwa). Wystawiana w oba dni Delyth została dwa razy Zwycięzcą Młodzieży i ukończyła Młodzieżowy Championat Polski. Jeszcze lepiej pokazała się Fela, która w oba dni otrzymała CAC, a ponadto w Białymstoku została Najlepszą Suką w Rasie, a w Wilnie - Zwycięzcą Rasy. Fela ukończyła również dwa "dorosłe" championaty -  Championat Polski i Championat Litwy. Championem Polski została także jej siostra Fellis, która wystawiana w Białymstoku zdobyła swój kolejny CAC. W Białymstoku pokazaliśmy również Vidora - który został Zwycięzcą Rasy King Charles Spaniel oraz Leosa, który zdobył kolejne Zwycięstwo Rasy w buldogach francuskich. Vidor wśród znakomitych 17 pokazanych reprezentantów różnych ras zakwalifikował się również do pierwszej "siódemki" w konkurencjach finałowych Best of Group.

19-20 sierpnia 2006 r.

Nasze psy z sukcesami pokazały się na wystawach w Bratysławie (Słowacja) i Tallinnie (Estonia). Wystawiany w Bratysławie Leos otrzymał pierwszego dnia res. CAC, a drugiego res. CAC i res. CACIB. Niedziela należała jednak do naszych Kingów. Nasza Hope otrzymała CAC i w wieku 15 miesięcy swój pierwszy CACIB, a Vidor - CAC, CACIB i został Zwycięzcą Rasy.

 

Na wystawie w Tallinie pięknie pokazał się natomiast nasz Arsene. Otrzymał CAC, CACIB i tytułu Zwycięzca Estonii. Uzyskał również kwalifikację na Cruft 2007. Dziękujemy Tatjana Kalinina, za opiekę na naszym psem i wspaniałe pokazanie go na wystawie.

 

13 sierpnia 2006 r.

"Trzynastka" okazała się dla nas szczęśliwa. Na wystawie międzynarodowej w Sopocie nasz Leos otrzymał CAC, CACIB i w stawce 46 buldogów został Zwycięzcą Rasy.

Wspaniale pokazały się również nasze King Charles. Pokazaliśmy Delyth, która otrzymała Zwycięstwo Młodzieży, Felę - CAC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie, Hope - CAC, res. CACIB oraz Vidora - CAC, CACIB, Zwycięstwo Rasy. Dzień wcześniej pokazaliśmy też z sukcesem naszego Leosa na międzynarodowej wystawie w Rydze, gdzie otrzymał CAC i res. CACIB. 

05 sierpnia 2006 r.

Następna wystawa i następne dwa Zwycięstwa Rasy. Na wystawie w Vaimela (Estonia) nasz Leos został Zwycięzcą Rasy w buldogach francuskich, a Arsene - w King Charles Spaniel. Leos i Arsene zostali również Championami Estonii. Pokazaliśmy także Elissę, która otrzymała Zwycięstwo Młodzieży.

Nasz Arsene został na pewien czas w Estonii pod opieką Tatjany Kalinina. Arsene będzie pokazywany na kilku wystawach w tym kraju. Czeka tam też na niego piękna suczka.

 

29 lipca 2006 r.

Kolejny sukces. Na wystawie w Marupe (Łotwa) nasze psy uzyskały 2 Zwycięstwa Rasy i ukończyły 4 Championaty. Zwycięstwo Rasy w King Charles otrzymała nasza Fellis, która została również Championem Łotwy. Fellis wspaniale pokazała się również w konkurencjach finałowych zajmując III lokatę w Best of Group (BOG III). Nasza Hope została natomiast Zwycięzcą Młodzieży i ukończyła w ten sposób dwa młodzieżowe championaty (Młodzieżowy Champion Łotwy i Baltic Junior Champion).

Po raz kolejny wspaniale pokazał się nasz Leos, który został Zwycięzcą Rasy w buldogach francuskich. W ten sposób został również Championem Łotwy.

22-23 lipca 2006 r.

Nasze psy z sukcesami pokazaliśmy w upalnym Szombathely (Węgry) i Oberwart (Austria). Nasz King Charles Vidor został Zwycięzcą Austro - Węgier otrzymując pierwszego dnia w Szombathely CAC, CACIB i Zwycięstwo Rasy, a w Oberwart - CAC, CACIB. Nasz Vidor w konkurencjach finałowych Best of Group w doborowym towarzystwie zakwalifikował się również do pierwszej "siódemki".

 

Po raz pierwszy po przerwie spowodowanej urodzeniem szczeniąt w Oberwart pokazaliśmy naszą Felę. Zadziwiła wszystkich doskonałą kondycją i w sporej konkurencji otrzymała CAC, CACIB i została Zwycięzcą Rasy. Świetnie spisała się również nasza Delyth otrzymując w dwa dni Zwycięstwo Młodzieży.

 

Dobra passa Leosa wciąż trwa. W dwa kolejne dni nasz buldog francuski Leos otrzymał CAC, a w Oberwart także res. CACIB. Z wystaw wróciliśmy do domu z 7 pięknymi pucharami, 2 rozetami i 2 ozdobnymi sznurkami.

 

16 lipca 2006 r.

Nasz Leos kontynuuje swoją dobrą passę. Na wystawie w Krośnie został Zwycięzcą Rasy, a później w konkurencjach finałowych - II lokatę w Best of Group (BOG II). Dobrze pokazała się również Aria otrzymując Zwycięstwo Młodzieży. Pięknie zadebiutowała również Elissa (King Charles), która występując po raz pierwszy w klasie młodzieży otrzymała CAC Junior i została Zwycięzcą Rasy.

 

09 lipca 2006 r.

Wystawa międzynarodowa w Warszawie zakończyła się kolejnym sukcesem Leosa, który otrzymał CWC, CACIB i został Zwycięzcą Rasy w stawce 50 zgłoszonych buldożków. Dobrze pokazała się również Aria, która w silnie obsadzonej klasie młodzieży zajęła III lokatę i otrzymała ocenę doskonałą. Pokazaliśmy również naszego King Charles - Arsene, który otrzymał CWC.

01 - 02 lipca 2006 r.

Lipiec rozpoczęliśmy sukcesami naszych psów na wystawie w Silute (Litwa). Nasz King Charles Arsene otrzymał CAC i został Najlepszym Psem w Rasie, a Delyth została Zwycięzcą Rasy i otrzymała CAC Junior. Bardzo dobrze pokazał się również nasz buldożek francuski Leos, który został Najlepszym Psem w Rasie. Leos został również Championem Litwy. Swój sukces Leos powtórzył na wystawie w Augustowie również następnego dnia otrzymując CWC i zostając Zwycięzcą Rasy.

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006(d) 2006(c) 2006(b) 2006(a) 2005(b) 2005(a) 2004 2003