Potomstwo suki INT CH Fellis z Cerekvicke Strane

Fellis to piękna suczka importowana przez nas z Czech. Jest nie tylko piękną suczką wystawową, ale również wspaniałą suczka hodowlaną cudownie opiekującą się swoim potomstwem.

1. INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb x INT CH BISS Fellis z Cerekvicke Strane

19 lipca 2010 r. urodziły się ostatni już miot naszej Felis: 2 szczeniaczki  - piesek i suczka. Więcej informacji na temat tego miotu znajdziesz tutaj Miot R

Rob Roy Rubinowy Skarb

Rose Rubinowy Skarb

2.INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb i INT CH Fellis z Cerekvicke Strane

19 września 2009 r. w naszej hodowli przyszedł na świat przepiękny "rodzynek" - rubinowy piesek ze skojarzenia INT CH Bursztyn Rubinowy Skarb i INT CH Fellis z Cerekvicke Strane. Po długich przemyśleniach i dyskusjach z zaprzyjaźnionymi hodowcami zdecydowaliśmy się na krycie w bliskim pokrewieństwie (matka i babcia Quenciego to miotowe siostry). Quency urodził się jako jedyny w miocie, jest zdrowy, a swoją urodą podbija serca wielu osób. Quency odnosi już pierwsze wystawowe sukcesy.

 Quency Rubinowy Skarb

3.CH Othmese Celtic Victory i INT CH Fellis z Cerekvicke Strane

29 lipca 2008 r. przyszły na świat 4 szczenięta black and tan (czarne podpalane): 2 suczki i 2 pieski (miot L). Trójka szczeniąt z tego miotu z sukcesami zadebiutowała już na ringach wystawowych, a jedna z suczek - Lily Rubinowy Skarb jest m.in. Mł. Ch. Polski. Więcej o ich sukcesach dowiesz się klikając na imię danego psa:

Lul Rubinowy Skarb

JCH Lily Rubinowy Skarb

Lady Luana Rubinowy Skarb

4. INT CH Arsene de La Bacska i INT CH Fellis z Cerekvicke Strane

31 lipca 2007 r. u nas w domu urodziły się 3 rubinowe maluszki: 2 pieski i 1 suczka. Więcej na temat szczeniąt z tego skojarzenia przeczytasz tutaj miot F. Suczka z tego skojarzenia Fiołek Rubinowy Skarb jest m.in. Mł. Championem Polski.