Potomstwo suki INT CH Bloom Rubinowy Skarb

Bloom Rubinowy Skarb, to piękna suczka urodzona w naszym pierwszym miocie King Charles. Bloom jest również pierwszym urodzonym w Polsce przedstawicielem rasy King Charles Spaniel z tytułem Interchampiona. Jest ona nie tylko piękna suczką wystawową, ale również dobrą suką hodowlaną i matką wybitnie zapowiadających się szczeniąt.

1. AM CH Brynmar's Red Clifford i INT CH Bloom Rubinowy Skarb

15 lipca 2009 r. urodziła się wyjątkowa i długa wyczekiwana suczka czarna-podpalana. Ten miot jest wyjątkowy ponieważ nasza suczka była inseminowana mrożonym nasieniem zaimportowanym przez nas z USA. Ojcem suczki jest przepiękny amerykański pies Brynmar's Red Clifford.

 

2. CH Quency Macabeus Bedit (CZ) i INT CH Bloom Rubinowy Skarb

22 marca 2008 r. w naszym domu przyszły na świat pierwsze szczenięta z drugiego pokolenia Kingów urodzonych w naszej hodowli: 1 piesek i 1 suczka - miot J. Oba maluchy z sukcesami pokazywane są na wystawach, a Jewel może poszczycić się nie tylko tytułami młodzieżowego championa kilku krajów, ale również sukcesami w konkurencjach finałowych (m.in. res. BIS, BIS Junior II, BIS Junior III). Więcej o ich sukcesach Jewela i Jasminy dowiesz się klikając na imię danego psa:

JCH Jewel Rubinowy Skarb

Jasmine Rubinowy Skarb